2737
2739

سلام دوستان

یه خونه قدیمی مسکونی هست که برای موردی شبیه ساختمان پزشکان داره ازش استفاده میشه

خواستم بدونم این خونه رو باید با نرخ واحدهای مسکونی اجاره داد یا با نرخ واحدهای تجاری؟

چون مطب رو میشه در کاربری مسکونی زد اجاره اش کمی از مسکونی بالاترهفقط

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اصلا نمیشه کاربری مسکونی رو تجاری کرد  اجازه تابلو نمیدن ساختمان باید اداری باشه

کاربری که تغییر داده نشده

اما شهرداری ها موارد خاص رو اجازه میدن بدون تغییر کاربری استفاده متفاوت ازشون بشه

مثل مطب پزشکان

ممنونم پس اجاره اش یه چیزی مابین واحدهای تجاری و مسکونیه . درسته؟

بهیچ عنوان با تجاری قابل مقایسه نیست

تجاری گرونه چون حق مجوز درج تجاری ب شهرداری داده میشه

همون مسکونی باید بگیری حالا لفظا خودت بتونی بیشتر طی کنی و گرنه تجهری کجا مسکونی کجا

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
2740
ممنونم پس اجاره اش یه چیزی مابین واحدهای تجاری و مسکونیه . درسته؟

بله

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم.