2737
2739
عنوان

مادارابیایدکمک کج نگه داشتن گردن شیرخوار 5ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 6601 بازدید | 37 پست
سلام دکتر گرجانی تخصصش چیه اطفال یا مغز واعصاب 

سلام. متخصص فیزیوتراپی و کاردرمانی هستند ایشون. البته من 8 سال پیش میرفتم اونجا

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
سلام عزیزم شماهم این مشکلو کج گردنی رو داشتین الان چطوره بچه خوب شده 

سلام گلم. اینکه سرشو یهو برمیگردونه یک طرف و کنج چشم‌نگا میکنه بله هنوز هست. شما مشکلتون چیه؟

اگه بی اعصابی و دنبال دعوایی ریپلای نکن چون من بی اعصابترم و تا تعلیق پیش میرم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تمرینهاش به جه صورته که ماهم انجام بدیم

سلام خانمی مشکل پسر من مربوط به سال ۹۱ بود الان خیلی خاطرم نیست بنظرم ریسک نکنید و‌حتما برید پیش متخصص اینکار چون گردن بچه بسیار حساسه 

2728
سلام خانمی مشکل پسر من مربوط به سال ۹۱ بود الان خیلی خاطرم نیست بنظرم ریسک نکنید و‌حتما برید پیش متخ ...

مرسی عزیزم از پاسخگیی سریع ودلسوزی حتما میبرم الان پسرم 5روز دیگه دوماه میشه از همون اول سمت چپ میخوابه وکم روشو سمت راست میبره

مرسی عزیزم از پاسخگیی سریع ودلسوزی حتما میبرم الان پسرم 5روز دیگه دوماه میشه از همون اول سمت چپ میخو ...

حتما سریع برو . هرچی زودتر بری بهتره خدای نکرده اگر مشکل تورتیکولی باشه سریع بفهمی با ماساژ و ورزش های مخصوص خوب میشه اگر دیر ببری ستون فقرات بچه رو کج میکنه و صورت غیر قرینه میشه 

پسر من توی همین سن گردنش رو کج میگرفت بردم دکتر تشخیص تورتیکولی گردن داد. یعنی عضلات یک سمت گردن رشد ...

میشه لطف کنید بگین تمریناتش چجوری بودن؟

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
2738