2737
2739
عنوان

مادارابیایدکمک کج نگه داشتن گردن شیرخوار 5ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 6623 بازدید | 37 پست
سلام تورو خدا بگید روزی چقدر ماساژ میدادید؟

سلام عزیزم. ماساژش معمولی نبود یک سری رگ هارو باید ماساژ میدادم تقریبا تمام روز اینکار رومیکردم 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
عزیزم چه تمریناتی بهتون دادن

دقیق تمرینات یادم نیست چون مال 7 سال پیشه. ولی یادم داده بود گردن بچه رو ماساژ میدادم بعد خیلی اروم به سمتی که بلندتر بود کج میکردم. باید برید فیزیوتراپی بهتون اموزش بدن. حتی مدل خوابیدن بچه هم موثره 

2738
دقیق تمرینات یادم نیست چون مال 7 سال پیشه. ولی یادم داده بود گردن بچه رو ماساژ میدادم بعد خیلی اروم ...

ممنون عزیزم 

آخه پسر من 

تورتیکولی نیس

انگار کجی مادرزادیه بنطرت بااین درمانا جواب میگیرم

نمیدونی اگه درمان نکنم آیا مشکل مغزی هم براش بوجود میاد یانه😘😘

ممنون عزیزم  آخه پسر من  تورتیکولی نیس انگار کجی مادرزادیه بنطرت بااین درمانا جواب میگی ...

پسر منم مادرزادی بود. حتما حتما ببرش. اگه تهرانی ببر همین گرجانی. اصلا کوتاهی نکن. مشکل مغزی نه. ولی ممکنه روی ستون فقرات اثر بذاره 

بچها چرا خودتونو اینقدر اذیت میکنید؟ مشکل گردن و اینا چیه؟ اینکه استارتر میگه گردن بچش کج نگا میکرد دلیلش اینه ک سر بچشو باید موقع خواب جابه جا کنه مرتب رو پهلو راست و چپ جابه جا کنه بخوابه ک گردنش کج نشه اگه کسی دید بچه گردنش کجه مرتب مثلا رو دست چپ میخوابونه یه مدت همش رو دست راست بخوابونه درست درست میشه

بُُُُُُُُــگذار  بُــگذرد   ،روزهـــاے ک روز ما نــیـــستــ  ، روزگـــارے روز مــاهم مــیــرســـد...
بله عزیزم دختر من گردنشو کج میگرف و الان خداروشکر خوب شده منم خیلی نگران بودم ولی حتما ی معاینه چشم ...

گلم تاپیک منم یه سر بزن و منو راهنمایی کن خیلی نگرانم. خاهش میکنم اگه دیدی جواب بده

اگه بی اعصابی و دنبال دعوایی ریپلای نکن چون من بی اعصابترم و تا تعلیق پیش میرم   
2706