2737
2734

خودم الان یادم میاد حالم بد میشه

تازه که ازدواج کرده بودیم رفتیم خونه خانواده همسرم شهرستان سه روز اونجا بودیم من به خاطر نمیتز هر روز حموم رفتم خونشون!چرا اینقد تباه بودم واقعا تازه برادر شوهر مجرد هم داشتم با سر و صدا هم میرفتم شوهرم صدا میکردم حوله بیاره اخ مینویسم هم استرس میگیرم😤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چند روز بعد عقد رفتم خونشون

یهو تو اتاق شوهرم دراز کشیدم خوابم برد سه ساعت خوابیدم 😂😂😂

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
2740
والا من بعد ۱۵ سال هنوز هر روز صبح بعد از بیدار شدن حمام میرم  دیگه همه می‌دونن عادتمه  ...

ولی برای من دلیل حمامم مشخص بود اول هم شوهرم میرفت بعد من هر روز خونه مردم تو حموم بودیم🤣

مجردم ولی یه چیز میگم درس عبرت بشه برا بقیه

اولین دوس پسری که داشتم، خیلی خام بودم اون زمان فک کنم چهارده پونزده سالم بود و فک میکردم منم باید مثل همکلاسیام رفتار کنم

دعوام شد یه بار با طرفم بعد هرچی از دهن مون دراومد به هم دیگه و حتی مادر و خانواده و فلان .... گفتیم البته اول اون شروع کرد!

جالب اینه بعدها اشتی کردیم!!! درسته طرفمم ادم بی شخصیتی بود واقعا و من عقلم نمیرسید... بعد اون یاد گرفتم که چقدر زشته و چقدر روی پسر باز میشه با اینکار

ولی الان با بیست و چند سال سن میبینم دخترای همسن خودمم اینکارو میکنن حتی دوستام ولی خیلی کار ضایع و زشتیه

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

محرم بود

مهمون داشتیم‌ ب علاوه دخترعموم و نامزدشم‌ بودن 

یهو دیدیم اینا جیم زدن

مهمونمون ک اقاست ک خواست بره دید ای وای دمپاییش‌ نیست😂😂😂

نگو دخترعموم عجله ای پوشیده رفته با نامزدش نذری بگیره مثلا

چقد خندیدیم بهشون

چند روز بعد عقد رفتم خونشون یهو تو اتاق شوهرم دراز کشیدم خوابم برد سه ساعت خوابیدم 😂😂😂

من تو دوران نامزدی پریود رفتم خونه شوهرم و یه رد خون زیبا روی مبافه هاشون گذاشتم و چون میدونم مادرشوهرم وسواس داره و اینا رو هی تمییز میکنه قطعا دیده خون هم به ملافه و تشک هر دو سرایت کرد

2706