2733
2734
عنوان

اصلا باورم نمیشه امروز یه دفعه ب خودم اومدم دیدم شدم ربات

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 27 پست
خداقوت عزیزم من اون هفته دست تنها کل کاراو اساسارو خودم انجام دادم شوهرم مثل گااااااو سرشو کشید خواب ...

عزیزم نمیدونستی مردا یه نوع فلجی  دارن ؟؟

اسمش فلج مغزیه 😑

عیبی نداره سایت مستدام عزیزم 

من از پنج صبح بیدار میشم تا بیام خونه از محل کارم نیشه ۱۲ شب این وسط بچه مم هست با جزییات و کلاسای ببیزون شوهر بد ادا کار خونه که فقط میمونه صبح خیلی زود که بیدار شم به آشپزی و تمیزی خونه برسم چهل سالمم هست ولی در نهایت این نشد زندگی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کلاس اولی ها  ک هنوز امتحان ندارند

واسه ما دوبار میگیره نمدونم چرا

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
عیبی نداره سایت مستدام عزیزم  من از پنج صبح بیدار میشم تا بیام خونه از محل کارم نیشه ۱۲ شب این ...

واقعا نشد زندگی همش داریم مدویم هر مجردی رو ک میبینم توصیه میکنم ک ازدواج نکنه واقعا متاهلی سخته

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
سر درد شدم قربون تحملت 

واقعا خودم هنگم من یه ادم ناز نازی بودم

عزیزم نمیدونستی مردا یه نوع فلجی  دارن ؟؟ اسمش فلج مغزیه 😑

واقعا براشون متاسفم همین من ک ب شوهرم گفتم حلالت نمیکنم.همیشه اینجوری از زیر مسعولیت فرارمیکنه

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
وآسه همه دوباره سمت ما خرداد هست فک کنم

ن بچه های ما تا ۲۱ ام میرن

من همسرم باید بزارم روی سرم پا ب پای من بچه هامو بزرگ میکنه  ومن قدر ش ندارم 😔😔

شوهره من بیشتر وقتا سره کاره بیشتر کارا گردن خودمه

۲۱ اردیبهشت؟؟؟

بله ک جمعه هسش انگار میخان اون روز جشن الفبا بگیرن

واقعا براشون متاسفم همین من ک ب شوهرم گفتم حلالت نمیکنم.همیشه اینجوری از زیر مسعولیت فرارمیکنه

شوهرمنم همینه البته نه ب این شدت کلا تعادل نداره بعضی وقتی هییچ کمکی نمیکنه بعضی وقتی هم میاد کمک