2737
2739
عنوان

یه راهکار بهم معرفی کنید تا ۴ و ۵ بیدار بمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 24 پست

شب امتحانت هست؟

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
چشم عزیزم حتما مرسی❤️

فداتشم موفق باشی❤️

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله 

پاشو یاعلی بگو گوشیو خاموش کن بزار تو کشو 

یه قهوه بزن ، یه بطری آب بزار کنارت شروع کن 

موفق باشی گلم 

فردا تگم کن نتیجه امتحانتو بگو

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
2731
پاشو یاعلی بگو گوشیو خاموش کن بزار تو کشو  یه قهوه بزن ، یه بطری آب بزار کنارت شروع کن  ...

سلام عزیزدلم خوبی؟

وای دیشب تا ۵ بیدار بودم و بکوب خوندم و خداروشکر به لطف پیاماتون خیلی خوب دادم مرسیبببب عزیزمممم🫂❤️😍🥺

سلام عزیزدلم خوبی؟ وای دیشب تا ۵ بیدار بودم و بکوب خوندم و خداروشکر به لطف پیاماتون خیلی خوب دادم م ...

سلام گلم ممنونم 

خیلی خوشحال شدم عزیزم آفرین برای تلاش ت ، ماشاء الله 

انشاء الله همیشه موفق باشی🌸♥️🤍

2740