2737
2739
عنوان

خواب

88 بازدید | 15 پست

خانم ها چند وقته خواب های بد میبنیم 

حالم خوب نیست همش خواب های تکراری میشه

لطفا اگ کسی شماره دعاگیر کسی رو داره بده 

میخوام برام. سر کتاب بازکنه 

امیدوارم که گزارش نزنید چون واقعا نیاز دارم دیگ دارم روانی میشم

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گل گاو زبون بخور قبل خواب  واسه کابوس و فشار روانی از کی تاحالا میرن دعا نویس🙄

پدرم مرحوم شده 

همش خوابش رو میبینم ک دارم دنبالش میگردم. تلفنی صخبت میکنم باهاش 

قبلا هم برای این خواب تاپیک زده بودم 

همش خواب تکراری میبینم 

اومیدوارم ک درک کنین

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️
2731
چ خوابهایی بعضیاشون رویا صادقه ان  منم اینجوری ام خواب میبینم یچیزی انگاری میخان خبر بدن از ا ...

نوشتم چ خواب هایی 

براش خیرات کن شاید میخاد یچی بهت بگه 

دقیقا برای همین میخوام برم پیش دعاگیر برام سرکتاب بازکنه

تو خواب فقط اشک میریزم

2738
بپرس از بقیه ببین بحث حق الناس مطرح نیست 

تا جایی من خبردارم نه 

شما دعاگیر کسی رو سراغ ندارین؟

پدرم مرحوم شده  همش خوابش رو میبینم ک دارم دنبالش میگردم. تلفنی صخبت میکنم باهاش  قبلا ه ...

خب ذهنتون ناراحته بخاطر فوت پدرت بخاطر همین کابوس تکراری با این موضوع میبینی قبل خواب یس بخون براشون خدا بهت صبر و ارامش بده

خب ذهنتون ناراحته بخاطر فوت پدرت بخاطر همین کابوس تکراری با این موضوع میبینی قبل خواب یس بخون براشون ...

ممنون گلم

خب ذهنتون ناراحته بخاطر فوت پدرت بخاطر همین کابوس تکراری با این موضوع میبینی قبل خواب یس بخون براشون ...

بابام ۹ سالی میشه ک فوت کرده جدیدا دارم این خواب هارو میبینم

شاید پدرت میخواد پیامی بهت بده چون از طریق خواب میتونن پیامشونو برسونن

همش دارم دنبالش میگردم تو خواب

باهاش تلفنی صحبت میکنم میدونم زندست اما نمیدونم. کجاست تا میخوام برم دنبال از خواب بیدار میشم 

دنبال اینکارا نرو 

حالت خوب نیس روانشناس میتونه کمکت کنه

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین
2706