2733
2739
عنوان

خیلی لاغرم دیگه خسته شدم🥲

249 بازدید | 22 پست

صبحونه هرروز کره پنیره حالم بهم خورده نمیتونم بخورم

ناهارم نداریم

میمونه شام که هفته ای یه بار خوب غذا درست کنه

یعنی هیچکار نمیتونم بکنم برای لاغریم اعصابم انقد خورده نشستم گریه میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام استاتر ببخش که پست گذاشتم به دلیل شناسایی شدنم نمیتونم تاپیک بزنم  ( شناسایی شدم میترسم بخونه)

خانوما من دانشجوی آموزش ابتدایی هستم می‌خوام تابستون برا داداشم تدریس کنم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم یعنی چجوری اول خودم یاد بگیرم بعد 

بعدشم میترسم بهش خوب یاد ندم چون بلاخره مادرم پول میده بهم میترسم خوب یاد نگیره 

میشه راهنمایی کنید 🥺🥺

خدایا بخاطر همه نعمت های که بهمون دادی شکرت🌿❤️    نی نی سایت خونه و پناهگاه ما خانوماست یه خونه شلوغ و پر از صدا خدایا کسی از اهل این خونه رو ناراحت نکن الهی آمین 🤲🏻عین خونه پدریمون میمونه هر چقدر تعلیق میشیم باز برمیگردیم 
2731
لاغر کردن که اسونتره

لاغر کردن آسونتره؟؟

شیرینی نمیتونم بخوزم فست فود نمیشه خورد برنج محدوده رسما باید لقمه  هامو بشمرم اگ هوس ی غذا بکنم اول باید ببینم کالریش چنده بعد ببینم بخورم یا ن مهمونی میرم با حسرت ب غذاها نگاه میکنم این آسونه ؟

بجاش چاق شدن  آسونه همش بخوری چاق  میشی 

لعنتتت ب این ژن ک هرچی نخاله بود رسید بمن 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2740
وا کی گفته...کلا ماله این زمونه نیستی .لاغر ها از جون آدمیزاد میتونن بخورن تا شیر مرغ .ولی چاق ها 😵 ...

هرکی‌چاقه بیاد خونمون

یجورای بهتون گشنگی بدن که که اسرای ایرانی تو‌جنگ گشنگی نکشیدن

مشکل نصف ایران شایدم بیشتر تنها نیستی🥲

خداروشکر تنها نیستم حداقل😂😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2706