2737
2739

سرگیجه شدید دارم

الان پامو دادم بالا خوابیدم ولی به سقف که نگاه میکنم میچرخه دور سرم

دارم دیوونه میشم بگید چیکار کنم خوب شم

زیبا ترین روز زندگیم روزی بود که سروش صحت رو دیدم📚🍃💚زبان و ادبیات انگلیسی میخونم و دختری هستم عاشق ادبیات،کتاب،سینما و زبان 📚🥰✨️حوزه مطالعاتیم👈ادبیات اروپا و فلسفه غرب🤍لطفا کتابام و لپتابم رو هیچ وقت از من نگیرید.با تشکر😃🤝
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

فشارتون نیوفتاده یا قند خونتون🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
دستگاه فشار خون داری؟

نه

زیبا ترین روز زندگیم روزی بود که سروش صحت رو دیدم📚🍃💚زبان و ادبیات انگلیسی میخونم و دختری هستم عاشق ادبیات،کتاب،سینما و زبان 📚🥰✨️حوزه مطالعاتیم👈ادبیات اروپا و فلسفه غرب🤍لطفا کتابام و لپتابم رو هیچ وقت از من نگیرید.با تشکر😃🤝
2738

منم خیلی اینجوری میشم اصلا توی گوشی نباش بگو یکی آب خنک برات بیاره بخور چشماتم ببند

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
دلیلش میدونی؟

نه بعضی وقتا یهو اینطور میشم

نه

ای بابا..سریع زنگ بزن اورژانس بیهوش نشی ی وقت بدو

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه

اگه سرگیجه ات با تغییر موقعیت شروع میشه مثلا از حالت نشسته به دراز کشیدن یا برعکس و یا موقع بلند شدن از تخت، معمولا علتش مربوط به کریستال های مایع گوش میانی هست. 

اگر تمام مدت سرگیجه دارید علتش چیز دیگه ای هست مثلا فشار خون پایین

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

بچه ها

مرسییی ازتون

مامانم موز آورد برام خوردم یکم بهتر شدم ولی بازم میچرخه

آب میانی گوش رو چک کردین دکتر؟!

نه اصلا پیگیری نکردم

من با اولین پریود هر چند وقت یه بار اینطوری میشم

2706