2733
2739
عنوان

خانمایی که اجتماعی و پرو هستن

154 بازدید | 18 پست

تو جمع هایی که مثلا اولین بار آشنا میشین با کسی یا کلا با یه جمعی تازه آشنا شدی درباره چی حرف میزنید چی میگید 

چون من با ادم هایی که تازه اشنا میشم اصلا نمیتونم حرف بزنم یعنی اگه یه ساعت هم پیش یه آدم حدید بشینم یه کلمه حرف نمیزنم 

تو میتونی ❣️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
هیچی اول ته خودش وحدوابادشو درمیارم کین جیکارن واینا بیشترم درمورد مسائل معمولی حرف میزنم تااخلاقش ب ...

خب چجوری مثلا چی میگی من هر موقع میخواهم حرف بزنم هی میگم نکنه این بپرسم بگن فضوله نکنه خوشش نیاد نکنه این حرف بزنم ناراحت بشه

تو میتونی ❣️
خب منم میگم بعد اون فرد حرف من تایید میکنه بعدش دوباره سکوت 

خب سوالاتو طوری نپرس که فقط بله و خیر جوابش باشه ...از طرفی خب بعضیا تمایلی به صحبت ندارن در هر حالت نمیشه خرخرشونو بگیریم که باهامون صحبت کنن😂 اونی که اهل صحبت باشه ادامه میده 

خب سوالاتو طوری نپرس که فقط بله و خیر جوابش باشه ...از طرفی خب بعضیا تمایلی به صحبت ندارن در هر حالت ...

ااینجوری نمیپرسم تو این جمع که میرم به من میگن تو آدم کم حرف هستی خودشون حرف نمیزنن یا میزنن من کوتاه جواب میدم خب نمیدونم چی بگم همش با خودن میگم یه چیز نگم طرف ناراحت بشه

تو میتونی ❣️