2733
2734
عنوان

شما بودین چکار میکردین؟

60 بازدید | 6 پست

دوستان سلام ؛ روز بخیر 

من مهندس کامپیوتر هستم و کار سئو میکنم . قیمت سئو بالاست . اما چون سالها سرگرم بچه هام بودم و دور افتادم الان که دوباره شروع کردم واسم سخت شده . بیشتر کار گرفتن واسم سخته .

چون سنم بالا رفته . عین تازه کارها دارم جلب اعتماد مشتری میکنم از طرفی کارم هم خوبه .

حالا یک سالی هست یه سایت رو گرفتم . سئو کردم کارهاشو کردم . صاحبکار برای پول دادن اذیتم میکنه . نیاز مالی نمیگم ندارم تو این شرایط . ولی بیشتر نیاز روحی دارم و دلم میخواد درآمد داشته باشم و از دانشم استفاده کنم . هوشم هم بد نیست خرابکاری نمیکنم . این خیییییلی داره کم میده و با اینکه الانم اونم به من نیاز داره چون همه چیزش دستمه ولی آدم یه دنده ایه

تمام این یکسال من کلی چیز یاد گرفتم و پیشرفت کردم . کار رو تجربه کردم . اما حس بدی دارم وقتی میبینم سوءاستفاده میکنه 

منم به پولش نیاز دارم . بگم چقدر میده خندتون میگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هی تو ذهنم صحنه سازی میکنم که بهش بگم نمیتونم باهاتون همکاری داشته باشم و اطلاعات سایتتون رو واستون میفرستم که بتونید بدید کس دیگه

بعد میگم خوب بعدش چی؟ تو تازه کاری باید تحمل کنی و کوتاه بیای

2742

۴۴ سالمه 

۱۲ سال کار نکردم

ولی او اصلا نفهمید من کار بلد نیستم

میخوام بگم خراب نمیکنم و سفت حرف میزنم

با اینکه کاسبه و رشته خودشم کامپیوتر بود و آدم هفت خطیه نفهمید