2752
2734

دیروز ظهر که اومد چشمش قرمز بود هی گفتم چی شده هیچی نمیگفت آخرش شب گفت یه بچه با شلنگ زده به چشمم کلاس دومی بوده. پسرم اول هست... بعد من خیلی ناراحت شدم باباشم سرصدا کرد که حتما برو مدرسه وگرنه میام رو سرشون خراب میکنم اونجا رو... با بچه کوچیک سختمه برم چیکار کنم بار اولی نیست که کتک میخوره 

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از قصد بوده یا اشتباهی و تو بازی خورده؟

میگه من داشتم بازی میکردم اون زده

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 

اگه حساب شده پیش نری ، بعدا روی روحیه ی پسرت خیلی تاثیر میذاره و میتونه تو زندگیش خیلی تاثیر بزاره ، خواهشا بهونه نیار و مسئولیت بچه داری رو به عهده بگیر ، بچت کتک خورده ، میس سختمه برم؟؟

دختری از آهار🦚

بچه هاشونو خوب تربیت نمیکنن متاسفم حتی اکثرا میگن به جای اینکه کتک بخوری بزن بقیه  

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...