2733
2734
عنوان

یه بچه تو مدرسه با شلنگ زده به چشم پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1165 بازدید | 64 پست

وا

بچتو بغل کن یه اسنپ بگیر برو

چی چی رو سختمه؟

سختت نیست اون طفل معصوم از بزرگتر از خودش کتک خورده؟؟

وای مثل نامادری هستید تا مادرش

مادر جیگرش آتیش میگیره

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرمن اوایل بچه های کلاس بالاترخیلی اذیتش میکردن الان دوساله داره میره کاراته شکرخدا میگه دیگه کسی نمیتونه کتکش بزنه بخوبی گاردمیگیره وازخودش دفاع میکنه باورکن الان تومدرسه ازش حساب میبرن

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
زنگ بزن دفتر مدرسه صحبت کن  بگو پیگیری کنید

خودش که مادره سختش میشه یه دقیقه پاشه بره مدرسه پیگیر کار بچش باشه،،قطعا مدیر وومعلم دلسوز تر از مادر نیستن

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
2731

عزیزم تاکید میکنم باید حضوری بری

من باردارم و با حال بد رفتم

انقد عصبانی بودم که مدیر و معاون و معلم خجالت کشیدن از این بی قانونی 

تازه من پسرم رو بیرون از مدرسه زدن تو اتوبوس  ولی هم مدرسه ایش بوده

پسره رو چنان تهدید کزدم که هر وقت پسر منو میبینه فرار میکنه 

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی سومین فرزندم دعا کنید ، نی نی قشنگم دوستت دارم.  
وا بچتو بغل کن یه اسنپ بگیر برو  چی چی رو سختمه؟  سختت نیست اون طفل معصوم از بزرگتر از ...

عزیزم منم جیگرم آتیش میگیره اما با خودم میگم اون معلم یا مدیر میخوان چیکار کنن فوقش یه تذکر بدن اعصابم خورده

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 
خودش که مادره سختش میشه یه دقیقه پاشه بره مدرسه پیگیر کار بچش باشه،،قطعا مدیر وومعلم دلسوز تر از ماد ...

درست هست عزیزم 

میگم شاید در شرایط خوبی نباشند یا تازه زایمان کرده باشند. یا هر چیزی بلآخره تماس هم بگیرند بهتر از  اهمیت ندادن هست 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د

عزیزم من جات بودم با پدرش میرفتم اونجارو رو سرشون خراب کنه اصلا. بچه رو هم میدادم مادرم یه ساعت نگه داره. کلا بنظرم پدرش بره تاثیرش بیشتره

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟
عزیزم منم جیگرم آتیش میگیره اما با خودم میگم اون معلم یا مدیر میخوان چیکار کنن فوقش یه تذکر بدن اعصا ...

برو به خود کسی که زده تذکر بده. به پسرتم یاد بده از حق خودش دفاع کنه. طرف بچهای اینطور نره. یا حداقل به ناظم میگفت چی شده. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥