2737
2734
عنوان

سن بالای مادر

785 بازدید | 58 پست

من و مامانم فاصله سنیمون زیاده ولی جوریم باهم من خیلی زیاد دوسش دارم ولی چون مجردم و تو خونه باهم زندگی میکنیم بعضی موقع ها باهم دعوامون میشه و بد حرف میزنم باهاش بعدش خیلی پشیمون میشم و یکاری میکنم مثلأ جبران شه خیر سرم 

کلأ از اینکه سنش بالاست خیلی بهم ریختم نمیخوام اتفاقی بیفته واسش اگه چیزیش شه من نابود میشم دیشب میگفت من همیشه نیستم که ،بیا غذا یاد بگیر خودت درست کنی بعدأ واسه خودت ، من دارم نابود میشم با این فکر 😔😔😔

و از اینکه چجوری واسه روزایی که ناخواسته اذیتش کردم میتونم ببخشم خودم و حسرتش و نخورم و از عذاب وجدان نمیرم

کاش مادر پدرا تو سن بالا بچه نیارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیز دلم سن یه عده عمرم دست خداست معلوم نیست تو سن پایین بری یا بالا از لحظه های باهم بودن استفاده کن و به این چیزا فکر نکن مامانتم درک میکنه گاهی بحث پیش بیاد عذاب وجدان نداشته باش سعی کن قرص آرامش لخش بخوری زیر نظر روانپزشک خیلی میتونه کمک کنه ک الکی بحث نکنی به من کمک کرده

چند سال اختلافه؟همه مامانا از این حرفا میزنن

مامان من جدیدأ میگه انگار پذیرفته سنش بالاست آخه همیشه احساس جوونی میکرد منم بهش میگم نه شما مثل همسناتون نیستین سن یه عدده ولی خب ۷۲ سالشه

عزیز دلم سن یه عده عمرم دست خداست معلوم نیست تو سن پایین بری یا بالا از لحظه های باهم بودن استفاده ک ...

مرسی از حرفات مهربون آره باید همینکارو کنم انگار همین الانشم واسه روزایی که کنارش نبودم و باهاش بد بودم عذاب وجدان دارم و حسرتش و میخورم

2738
خب منظورش مسافرت رفتن یا مهمونی رفتن و نبودن از این دسته

شاید ولی کلأ گفت حقیقت زندگیه باید بپذیری منم گفتم چرا من و اوردین تو سن بالا که این حرفارو بزنید 

کاش اینجور مواقع لال شم 😔

منم با مادرم ۳۵سال تفاوت دارم وترس از دست دادنش بشدت عذابم میده

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
کاش بتونم دارم سعیم و میکنم ولی یه موقعهایی از کوره در میرم که گنس و در میارم و پشیمون میشم 😔

کمی آرومتر باش

اشتباه بار اول اشتباهه که ازش درس بگیری بعد ازون عادت میشه

دنیا اونقدرا هم سخت نیست که سخت بگیری

طرفدار خواهرشوهر و مادرشوهر....داییم که ازدواج کرد فهمیدم مقصر عروس ها هستن  ....چاره ای ندارم جز اینکه پزشکی قبول بشم  
منم با مادرم ۳۵سال تفاوت دارم وترس از دست دادنش بشدت عذابم میده

پس درک میکنی چی میگم ، مجردی؟ ماها که مجردیم و پیششون زندگی میکنیم بیشتر عذاب میکشیم با چشمامون روند پیریشون و میبینیم وابستشونیم و بیشتر بحثمون هم میشه ایشالا واسمون خدا نگهشون داره 

کاش بچه ی بهتری بودم واسش وای زبونم تلخه کاش بتونم سکوت کنم یسری وقتا که ااوضاعم مثل الان نشه

2706