2733
2739

روز چهارم بعد عملمه 

دوتا قطره و اسپری دارم که از وقتی اونارو میزنم آب میاد از دماغم پایین توشم پر خونه  اصلا تا اخر بینیم نمیره که هرچی میریزمو پس میده این ور 

بخیه و گچو هنوز دارم و با بینیم نمیشه نفس بکشم

چیمار کنم اخه من این اب دماغو گرفتگی بینیمو اتو اشغالاشو اه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

عزیزم شستشو بده با سرم

و اینکه بعدش با گوش پاک کن کثیفی داخلشو کامل تمیز کن * دماغتو چرب کن چند ساعت قبلش که موقع تمیز کردنش اذیت نشی راحتتر باشه*

من روز اول عمل تامپون داشتم روز دوم درش اورد همون روز دوم شستشو دادم و یه اینه گذاشتم دراز کشیدم خیلی اروم اروم و با حوصله کثیفی داخلشو با گوش پاک کن تمیز کردم دماغم جوری تمیز کردم که از روز دوم تاالان راحت باش نفس میکشم بخیه هام برق میزنن از بس تمیز شده😂😂

بعد روی بخیه هات پماد آ چشمی بزن که بعدها راحت دربیان چربشون کن

حالا من فردا میرسم تهران گچو درمیارم

ولی دقیقا از روز دوم الی سوم خیلی خوب تمیزش کردم که حالا واقعا بعد چند روز از دماغم راحت نفس میکشم

شنبه هفته قبلی عمل کردم

۲۵ فروردین میشه.

ادب به آدم بی ادب نکن... #شایع🍁
عزیزم شستشو بده با سرم و اینکه بعدش با گوش پاک کن کثیفی داخلشو کامل تمیز کن * دماغتو چرب کن چند ساع ...

من انگار گیر کردن به نخ بخیه ها ترسیدم بکشم بخیه پاره شه موندم همینطوری تنفسم مشکله برام امروز میرم گچو برداره ببینم چی میگه🤦‍♀️

من انگار گیر کردن به نخ بخیه ها ترسیدم بکشم بخیه پاره شه موندم همینطوری تنفسم مشکله برام امروز میرم ...

منم خون خشک شده بود روی بخیه ها چربشون کن بخیه هاتو که موقع دراوردن بخیه هم بخیه ها راحت دربیاد هم وقتی چربش کنی با پماد آ چشمی اون خون خشک شده راحت جدا میشه ازش و بینیت تمیز میشه و راحت نفس میکشی

من گچو دراوردم الان ۲ روزه.

ادب به آدم بی ادب نکن... #شایع🍁
2706