2733
2734
عنوان

خدایا چرا این همه ظلمو میپذیری

115 بازدید | 9 پست

من باردارم ت شهر غریبم مادرو پدرم مریضن شوهرم درک نمیکنه منو باید غذاش آماده من از تهوع و معده درد آرزوی مرگ دارم همش تو خونه تنها و گریه میکنم امروز تو آزمایشگاه ادرار نداشتن باهام دعوا شدید کرد همش میگه دوست ندارم بدم از قیافت میاد الکی خودت میزنی بی حالی کاش میمردم دیگه کشش ظلمشو ندارم

کاش بچه دار نمیشدی 

بچه گناه داره اونم بدبخت کردی 😔😔😔😔

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

به پدر و مادرت بگو ادبش کنن بگو اذیتت می‌کنه 😔

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤
آره بخدا من امکان طلاق ندارم خواستم تو شهر غریب همدمی داشته باشم

اشتباه نکن عزیزم اینجوری خودت داغون تر میشی و بچه هم تو این شرایط همدم که نمیشه هیچ خودتو بیشتر اذیت می‌کنه و نمیتونی با این پدر خوب تربیتش کنی مسئولی در برابرش 

حالا کاری که شده ولی دیگه عقلانی رفتار کن نه از روی حس 

خودت حال دلتو خوب کن شوهرت که آدم نیست 

نمیدونم بخدا من روز اولم قیافم همینجوری بوده 

احتمالا شلوارش شده دو تا که داره عیب می‌زاره رو شما و قیافت 

بگو خودت چه تحفه ای هستی تو آینه خودتو نگاه کن بعد از من ایراد بگیر 

آره بخدا من امکان طلاق ندارم خواستم تو شهر غریب همدمی داشته باشم

ببین عزیزم غصه نخور ولی تا میتونی خودتو آگاه کن یک آقای بخ اسم ابوالفضل طحان اسمشو تو گوگل تلگرام یوتیوب سرچ کن و ویسهاشو گوش کن سوده هروی ویسهاشو گوش بده و خودتو رشد و ارتقا بده