2737
2739
عنوان

رقیه شرعی برای سحر و جادو

152 بازدید | 14 پست

بچه ها میگن برای تشخيص اینه که بفهمی جادو شدی یا نه... 

میخواستم بدونم خطرناک نیس؟ 

همش از ایات قرانه کلا ولی بازم میترسم ی وقت تو دردسر بیفتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
رقية شرعي خوبه هيچ ضرري نداره ولي بايد بدوني رقييه كدوم قاري بشنوي بنظرم رقية احمد العجمي خيلي خوب ...

ممنونم 

یه سوال داشتم اینکه گوش دادنش برای تشخیص داشتن موکل هم کاربرد داره؟ 

میخوام بفهمم جادو شدم یا ن اخه 3 ساله درگیر مشکلاتی هستم

ممنونم  یه سوال داشتم اینکه گوش دادنش برای تشخیص داشتن موکل هم کاربرد داره؟  میخوام بفهم ...

من نبايد اينارو بت ميگفتم چون ميترسم به خودت تلقين كني چون ذهنتو برا همچين چيزي آماده ميكني ممكنه حتى اگه چيزي نداشته باشي دچار اضطراب بشي

شما مشكلتون چيه؟

2740
من نبايد اينارو بت ميگفتم چون ميترسم به خودت تلقين كني چون ذهنتو برا همچين چيزي آماده ميكني ممكنه حت ...

حدود سه ساله کلا دچار سستی و خواب الودگی و اهمال کاری و تنبلی شدید شدم افت تحصیلی داشتم و حالت افسرده دارم و همش خودمو بابت گذشته سرزنش میکنم و دائما نا امیدم قبلا اینطور نبودم 

پس ینی اگر علائم داشته باشم بعد خوندن رقیه شرعی یعنی موکل دارم؟ 

اول حتما بايد بري روان پزشك اگه گفت مشكل نداريد بعد سراغ رقيه شرعي بريد

اكثرا افرادي كه ديدم جنزده نبودن ولي دعانويسا بشون گفتن جنزده هستيد تا پولشونو بالا بكشن

اين مواردي كه گفتيد نميتونه دليلي بر وجود جنزدگي باشه 

با اين افكار بيشتر به خودتون ضربه ميزنيد اصلا كي به شما گفته چنين مشكلي داريد؟

اول حتما بايد بري روان پزشك اگه گفت مشكل نداريد بعد سراغ رقيه شرعي بريد اكثرا افرادي كه ديدم جنزده ...

کسی نگفته ما یک رسمی داریم نمیدونم شنیدید یا نه تخم مرغ میارن بالاسر کسی که دچار چشم زخم شده بعد اسم اطرافیان رو میگن یه ادمی که وارده روی تخم مرغ علامت های نامفهوم میزنه علامت زدن که تموم شد یه تیکه از لباس فرد رو بر میداره و میپیچه دور تخم مرغ بعدش میگیره بالاسرش اسم اطرافیان رو دوباره از اول میگن سر اسم هرکی ترکید یعنی اون چشم زده و رفع میشه من پارسال قبل عید این کارو کردم حالم واقعا بد بود بهتر شدم ولی هنوز احساس میکنم بعضی از علائم رو دارم 

کسی نگفته ما یک رسمی داریم نمیدونم شنیدید یا نه تخم مرغ میارن بالاسر کسی که دچار چشم زخم شده بعد اسم ...

اين خرافات بذاريد كنار با فكر كردن به اين امور دچار وسواس فكري ميشيد من تو يكي از تايپكام در مورد جنزدگي توضيح دادم خواستي مرور كن

قوي باشيد خونسرد باشيد نذاريد اين خرافات تو زندگيت اثر بذاره 

2706