2733
2739

یکیو خیلی دوس داشتم خوش قیافه و خوش هیکل بود صداشم خیلی خوب بود جایگاه اجتماعی خوبی‌ام داشت همش حس میکردم ازم سرتره من در حدش نیستم جوری شده ک اعتماد به نفسم صفر شده درسته رابطمونم تموم کردم ولی حس ناکافی بودنی ک تجربه کردم ولم نمیکنه🫠

آره زیاد البته دوست پسرم نبودن خواستگار بودن و من مدام فکر میکردم اینا چرا منو خواستن

مشکل از عزت نفس خودم بود

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
آره زیاد البته دوست پسرم نبودن خواستگار بودن و من مدام فکر میکردم اینا چرا منو خواستن مشکل از عزت ن ...

بعدش چطوری کنار اومدی با این حس؟من خیلی داغون شدم مدام گریه میکنم🫠البته طرفم خیلی تاثیر داشت یه بار بم گفت تو دختر ساده ای هستی من میرم سمت دافا🫠💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه هیچ کی بهتر از تو نیس 

تو فق عزت نفس نداری 

و این بدههه خیلی بدهه

یه دختر شاد و پر انرژی ام که متوجه شدم خوشحالی من وابسته به دیگران نیس🦋، عزیزم تو بمیری هم هیچ کی براش مهم نی بعد تو برات مهمه که در موردت چی فکر میکنن؟😐 بابا تو خیلی عالی هستی ، بهترین لباس هارو بپوش برا خودت👗 ، بهترین جاها رو برو🎡، تلاش کن برا اهدافت ، اینو یادت نره که موفقیت واقعی یعنی اینکه تو تا لحظه ی آخر بجنگی ، لزوما رسیدن به معنای موفقیت نیس،  مهم اینه از تلاشت راضی باشی و شرمنده ی دلت نشی😉🍒اگه شکست عاطفی خوردی تو زندگیت ، بگو گور باباش ، من اصلا هدفهای مهم تر دارم تو زندگیم :) باید برم دنبال شون ، باید عالی بشم ک خودم راضی باشم از خودم نه دیگران❣ بابا تو خیلیی خفنی خوشگلی اعتماد به نفس داشته باش به کسی رو نده که تورو خورد و تحقیر بکنه🤍🧸 خودتو دوس داشته باش💓 در مورد خودم بخوام بگم عاشق اینم پولامو جمع کنم برم کنسرت😂😍  من به هرچیزی که بخوام می رسم:)💜🙃 خدایا شکرتت 🕊
2728

من تو رابطه الانم همچین حسی دارم

طرف ۱۱ سال ازم بزرگتره پولداره خوش قیافس و خیلی اخلاق خوبی داره واقعا حتی دانشگاهم رفته

من نه دانشگاه رفتم نه پولدارم با کلی مشکلات روحی که از وقتی باهم تو رابطه اییم برام پیش اومده از کودکیم

واقعا نمیفهمم چرا با منه میترسم ازم که سیر شد طلاقم بده

اینهمه دختر خوشگلتر از من

❌هرگونه درخواست دوستی از طرف اقایون پیگرد قانونی دارد❌
نه هیچ کی بهتر از تو نیس  تو فق عزت نفس نداری  و این بدههه خیلی بدهه

از وقتی همین پسره اومد تو زندگیم این طوری شدم🫠همش خودمو کوچک میدیدم حس میکردم زشتم صدام بده حس بی ارزش بودن داشتم

بعدش چطوری کنار اومدی با این حس؟من خیلی داغون شدم مدام گریه میکنم🫠البته طرفم خیلی تاثیر داشت یه بار ...

رو خودم خیلی کار کردم چایگاه اجتماعیم رو بالا بردم و کتاب زیاد خوندم و تمریناتو انجام دادم 

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
2740
من تو رابطه الانم همچین حسی دارم طرف ۱۱ سال ازم بزرگتره پولداره خوش قیافس و خیلی اخلاق خوبی داره وا ...

نه عزیزم تو دیگه ازدواج‌کردی این فکرارو نکن سعی کن هر روز به خودت برسی برو باشگاه کتابای مختلف بخون به ظاهرت برس به قولی دیگه شمارو پسندیدن ازدواج کردین

رو خودم خیلی کار کردم چایگاه اجتماعیم رو بالا بردم و کتاب زیاد خوندم و تمریناتو انجام دادم 

من دانشجوام هستم ارشد میخونم ولی باز در مقابل اون حس میکنم هیچ‌ام🤦‍♀️

نه عزیزم تو دیگه ازدواج‌کردی این فکرارو نکن سعی کن هر روز به خودت برسی برو باشگاه کتابای مختلف بخون ...

هنوز ازدواج نکردیم حلقه ی نشون دستمه

من کتابم زیاد میخونم باشگاهم میرم هنرم دارم ولی تاثیری نداره🥲

❌هرگونه درخواست دوستی از طرف اقایون پیگرد قانونی دارد❌
من دانشجوام هستم ارشد میخونم ولی باز در مقابل اون حس میکنم هیچ‌ام🤦‍♀️

هرکسی جایگاه اجتماعی که دوست داره بهش برسه حس خوب میگسره از خودش من قبولی تو ارشد واقعا بهم حس خوب نمیداد قبولی تو استخدامی بهم حس خوب میداد

شما رو نمیدونم

از وقتی همین پسره اومد تو زندگیم این طوری شدم🫠همش خودمو کوچک میدیدم حس میکردم زشتم صدام بده حس بی ا ...

مگه به خودت نمیرسی

یه دختر شاد و پر انرژی ام که متوجه شدم خوشحالی من وابسته به دیگران نیس🦋، عزیزم تو بمیری هم هیچ کی براش مهم نی بعد تو برات مهمه که در موردت چی فکر میکنن؟😐 بابا تو خیلی عالی هستی ، بهترین لباس هارو بپوش برا خودت👗 ، بهترین جاها رو برو🎡، تلاش کن برا اهدافت ، اینو یادت نره که موفقیت واقعی یعنی اینکه تو تا لحظه ی آخر بجنگی ، لزوما رسیدن به معنای موفقیت نیس،  مهم اینه از تلاشت راضی باشی و شرمنده ی دلت نشی😉🍒اگه شکست عاطفی خوردی تو زندگیت ، بگو گور باباش ، من اصلا هدفهای مهم تر دارم تو زندگیم :) باید برم دنبال شون ، باید عالی بشم ک خودم راضی باشم از خودم نه دیگران❣ بابا تو خیلیی خفنی خوشگلی اعتماد به نفس داشته باش به کسی رو نده که تورو خورد و تحقیر بکنه🤍🧸 خودتو دوس داشته باش💓 در مورد خودم بخوام بگم عاشق اینم پولامو جمع کنم برم کنسرت😂😍  من به هرچیزی که بخوام می رسم:)💜🙃 خدایا شکرتت 🕊
هنوز ازدواج نکردیم حلقه ی نشون دستمه من کتابم زیاد میخونم باشگاهم میرم هنرم دارم ولی تاثیری نداره🥲

عزیزم خیلی‌ام عالیه این فکرارو نکن اقایونو هیشکی نمیتونه وادار به ازدواج کنه خودش خواسته پسندیده اومده جلو این فکرارو بریز دور زندگیتو شروع کن ایشالا خوشبخت ترین بشی

2706