2733
2764

سالها دعا کردم برا زندگیم که کسس بیاد تو زندگیم خوشبختم کنهوووو و خطایی نکردم شرمنده کسی باشم  کلا بچه صالحانی بودم ،تا اینکه خدا یکی اورد تو زندگیم که چشم همه رو داورده همه حسرتمو میخورن اما زندگیم عین یه هندوانه بزرگ و خوشگله که داخلش گندیده،شوهرم اون چیزی نبود که باشه کلا بگم خوشبخت نیستم و بچمم از روزی که اومده همش هی دکتریم الانم لکنت گرفته یساله ،کلا زندگی مزخرفی دارم

همه چی خدا حکمت داره

باید فقط شکر گزارس بود

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

خب اونوقت چرا از خدا نا امید شدین؟
خودتون مگه همسرتون رو انتخاب نکردین؟

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منفی گرا هست بخاطر همین چیز های منفی رو جذب میکنی...

جاری ام فرزند معلول جسمی و ذهنی داره ...

اینقدر مثبت گراست ادم کیف میکنه ...

یک کم بابت همین زندگی خوب خدا رو شکر کن تا خدا بیشترش کنه

شکر نعمت نعمتت افزون کند 

❤❤❤
خب اونوقت چرا از خدا نا امید شدین؟ خودتون مگه همسرتون رو انتخاب نکردین؟

چون اون چیزی که خواستم نشد،اره خودم انتخاب کردم ولی بارها از خدا خواستم اگه خوشبخت نمیشم نزاره سربگیره کل خانوادش بسیج شدن بهم بزنن اما جور شد چون خدا خواست عمدا منو بدبحت کنه،فرق خدا شوهرم چیه به حرف دلم گوش نمیدن

لکنت  درمان  میشه  فقط  باید  به اعصاب  خودت  مسلط   باشی  عزیزم   همه  ادما مشکلاتی دارن  که بعضیا  مثل  من  دوست ندارن  کسی  مشکلاتشون   بفهمه فقط میتونم  بهت بگم   صبر  کن  و به خدا توکل  کن    انشاالله خدا دلتو شاد کنه

عزیزم ایمانت رو به خدا برای چی از دست دادی !

خیلی از این اتفاق ها بر اثر چشم زخم و خیلی هاش ب اثر گناهان ووخطاهای ما بعضا با توجه به ظرفیت هرفرد آزمون الهی هست کا پیش میاد برامون ، 

یاس و ناامیدی جایی نداره وقتی میدونی اونیکه بالاسرته لحظه لحظه اش حواسش بهت هست بقول قدیمیا به مو میرسه اما پاره نمیشه، 

الان یعنی شما تووزندگی هیچ نقطه مثبتی نداری کلا زندگیت پر از مشکلات ومصیبت هاست ؟

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 

امتحان های خدا واقعا سخت اند واقعا دهن آدم رو سرویس می کنند 🤧

اما به نظر من کسی که توی امتحان های خدا سربلند شد حضرت ایوب بود طوری که خدا پیروزیش رو تو قرآن هم آورده 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
منفی گرا هست بخاطر همین چیز های منفی رو جذب میکنی... جاری ام فرزند معلول جسمی و ذهنی داره ... اینق ...

حرف شما درست

اما مثبت نگری جاری شما دردی رو براش دوا کرده؟نهفقط خودشو گول میزنه 

خدا تضمین نکرده تو اگه مومن باشی همه چیزای خوبو بهت می ده کجا گفته اینو؟ بر عکس گفته به جالش امتحان می کشه ببینه تو سختی هم بهش ایمان داری یا نه

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
ممنونم من این امتحان هفت ساله یا بهتره بگم ۱۵ساله رو نمیخوام 

عجب 

تعیین و تکلیف هم میکنی واسه خدا😂

این امتحانه واسه ا اینکه خودت رو بیشتر بشناسی 

رفتی اون دنیا  نگی ادم خوبی بود و لایق نعمت 

❤❤❤
چون اون چیزی که خواستم نشد،اره خودم انتخاب کردم ولی بارها از خدا خواستم اگه خوشبخت نمیشم نزاره سربگی ...

خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد.
عملکرد اشتباه خودمون باعث مشکلات برامون میشه.
تاپیک آخرم که با خدای پاک و سبحان عنوانش شروع میشه سخنرانی اولی که گذاشتم درباره عدالت خداست اون رو بخونین.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

تو زندگی همه مشکلات هست هرکی با یه مسئله ای دست و پنجه نرم می‌کنه. برای تقویت اعتقادتون چله های مذهبی بردارید که دوره هاش تو فضای مجازی هست 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2706