2737
2739
عنوان

عروسی دوست سابقمه به نظرتون برم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 23 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بنظرم برو و دوستی رو در حقش تموم کن 

چون ممکنه بعدها اوکی شید و بابت شرکت نکردن تو عروسیش شرمنده بشی 

برو و سنگین باش 

نمیخواد ک اطرافش بپلکی 

میری ی چن ساعت میمونی و برمیگردی تموم 

چون فامیلیت برو. اگه بهت محل داد داد ندادم مهم نباشه بالاخره با خانواده تی تنها که نیستی

فامیل نزدیک نیستیم

نوه عمه‌ی مامانمه

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
بنظرم برو و دوستی رو در حقش تموم کن  چون ممکنه بعدها اوکی شید و بابت شرکت نکردن تو عروسیش شرمن ...

من از خدامه دوباره اوکی شیم من خیلی دوسش داشتم منتها یه اشتباهی کردم اونم اونموقع خیلی ناراحت شد البته بهش حق هم میدم

فقط نمیدونم میگم اگه اون اصلا نمیخواد رابطه‌امون درست شه بهتره نرم

و از طرفی هم نمیدونم میخواد یا نه

چندماه قبل بهش پیام دادم بریم بیرون گفت بریم منتها شرایطی پیش اومد نتونستیم بریم

برای همین دودلم میگم شاید بخواد دوباره اوکی شیم

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2740
من از خدامه دوباره اوکی شیم من خیلی دوسش داشتم منتها یه اشتباهی کردم اونم اونموقع خیلی ناراحت شد الب ...

شما برید عروسی 

با تمام شرایطی که گفتین به نظرم بهتره برید

اگر نرید ممکنه گله کنن که چرا نیومد و هزارتا حرف ممکنه پشت سرتون بزنن . اما اگر برید حُسن نیتتون برای ادامه دوستی رو نشون دادین ، بهشون هم احترام گذاشتین 

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم