2733
2739

مثل مدیر مدرسه صدا زدی 

کاپو و مریم سریعا دفتر 🤣

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جفتش اکانت یه نفره برا پربازدید شدن

اینم میتونه باشه

👑بچه بودیم،دخترا عاشق عروسک بودنو پسرا عاشق مردهای قوی.بزرگ که شدیم، دخترا عاشق مردای قوی شدن و پسرا عاشق عروسکها🤞ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️
2740
میشه التماستون کنم دوتا تایپک اخرمو گزارش بزنید براتون حمد میخونم تایپکم رو مخمه  هر کی زد ...

زدم هردوشو تعطیل کردم

ی حمد بخون برام

دعا کن خدا بهم ی پسر سالم وصالح عطا کنه اسمم شیماس

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم
میشه التماستون کنم دوتا تایپک اخرمو گزارش بزنید براتون حمد میخونم تایپکم رو مخمه  هر کی زد ...

تاپیک آخرت ک خودت میتونی پاک کنی چون پست نداره

اون سه نقطه زیر تاپیکو بزن و بعد حذف کن 

دعاهام و نفرینام در حق دیگران ب شدت گیراست .... نفرین ک ن ... ولی دعا نیاز داشتی بهم بگو 💔 خدا تو دلهای شکسته خونه داره و من یک دنیا دلم شکسته 🙂🙃                                                                                         لطفا برای یل ام البنین یک صلوات بفرستید 🙏🙏🙏
مثل مدیر مدرسه صدا زدی  کاپو و مریم سریعا دفتر 🤣

وای😂😂😂🙌

👑بچه بودیم،دخترا عاشق عروسک بودنو پسرا عاشق مردهای قوی.بزرگ که شدیم، دخترا عاشق مردای قوی شدن و پسرا عاشق عروسکها🤞ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️

من که عکسی که مریم امیرجلالی گذاشته ندیدم 

ولی اگر صحت داشت تو تاپیک کاپوچینی میذاشت مجدد 

تشابه عکسی نباشه  کاپو درست میگه 

حس خوبی از امیر جلالیه‌ نمی‌گیرم میخوره دنبال حاشیه باشه 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
2706