2733
2734
عنوان

ازدواج با اختلاف سن

414 بازدید | 46 پست

سلام و درود.

دختری که ده یازده سال ازت کوچیک تره بعدها ازت خسته میشه؟ در برابر دوست هاش حس بدی پیدا می کنه که با مردش چنین اختلاف سنی رو داره؟

...

نه من می پسندم اگر آقا چهره شون اوکی باشه 

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

شاید خسته نشه ولی چون یه دههه اختلاف سنی دارین بعد حرف های همو نمیخونین متوجه نمیشین یکیتون ب غرب میزنه یکی ب شرق فازتون فرق میکنه....و میشه اختلاف نظر و لجبازی....دیدم ک میگماااا

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝

اگر عشقت باشه که حتما خوشبختم بشی ربطی به سن نداره زندگیت عالی هم میشه اگ سنتی باشه یکم فکر کن برو بیرون باهاش بعد تصمیم بگیر دوستم شوهر ۱۵سال بزرگ‌تر بهترین زندگی داره

چرا این قدر با این شدت و تاکید؟

چون حتی از نظره روانشناسی هم میگن ۱ تا ۵ سال.. 

من ب شدت مخالفم ب هزارو یک دلیل..

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
اشکالش کجاست؟ من دل ندارم؟

شا عاشق شدی و تصمیمتو گرفتی سعی کن طرفو خوشبخت کنی و اختلاف نظر سن شکل و قیافه رو هم از همین الان ندید بگیری درداشم بجون بخری من دیگه حرفی ندارم ...بعدی لطفا،🤣🤣

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
اشکالش کجاست؟ من دل ندارم؟

مگه ازدواج فقط ب دله؟از نظر من این ادم هنوز ب پختگی لازم نرسیده چون تفاوت عقاید و نظرات و تفکراتو نادیده میگیره 

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖
2706