2752
2734
عنوان

ازدواج با اختلاف سن

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 46 پست
چون حتی از نظره روانشناسی هم میگن ۱ تا ۵ سال..  من ب شدت مخالفم ب هزارو یک دلیل..

بستگی به طرفین داره و نمیشه گفت برا همه همینجوره تو شهرمون دوتا روانشناس داریم هردو هم طلاق گرفتن مثلا خودشون روانشناس بودن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهم اینه که دختره چند سال داشته باشه.اگه بین ۱۵تا۲۰بود خیلی خو به بنظرم چون اگه با یه مرد ۲۰الی ۲۵ازدواج کنه مرد هنوز به بلوغ نرسیده ولی مرد اگه ۲۸به بالا باشه خوبه.

اگه دختره سنش ۲۴به بالا باشه میتونه با پسرای هم سن خودش هم ازدواج کنه

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم
2731
بستگی به طرفین داره و نمیشه گفت برا همه همینجوره تو شهرمون دوتا روانشناس داریم هردو هم طلاق گرفتن مث ...

پیش میاد خب بخاطره مسائله دیگه‌س اون.

ولی این یه چیزه علمیه!

ب هرحال نظر خاهست منم گفتم نمیپسندم.

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
همیشه خوشبخت باشید و بمونید. 

ممنون 

شما هم با این خانم ازدواج میکنید با وجود تمام مشکالات خوشبخت میشین 

مهم اینه که برای هم بجنگین.

برای عشق دادن از هم جلو بزنید 

برای شاد کردن هم هر کاری بکنید

ممنون  شما هم با این خانم ازدواج میکنید با وجود تمام مشکالات خوشبخت میشین  مهم اینه که ب ...

من چند سال کار کردم و چند سال به خاطر ورشکستگی و از دست دادن سرمایه ام افسرده و عزلت نشین شدم. ترسم از این نیست که ۱۱ سال اختلاف سنی داریم؛ چه بسا مردهایی که تجربه و سرمایه ی اقتصادی بهتری دارند بهتر هم بتونن یه زن رو خوشبخت کنن. من می ترسم از این که خانواده اش قبول نکنن، بگن این پسره تا الان چی جمع کرده...

از نظر احساسی واقعا بهش وابسته شدم تو این دو سال. و وحشت دارم ده سال دیگه جسمی نتونم رصایتش رو حاصل کنم و ازم دور بشه... ترسم اینه الان احساساتی عمل کنه و یکی دو سال دیگه سرکوفتم بزنه.

...
اوو تا حالا خواستگاری نرفتی ینی اولین ادمیه که دوسش داری؟ دوستین؟

بله. من ۳۴ ساله و ایشون ۲۳ ساله اند. من تا ۳۳ سالگی اصلا علاقه ای به ازدواج نداشتم. حوصله ای نداشتم. ولی الان تغییر کردم. 

...
من چند سال کار کردم و چند سال به خاطر ورشکستگی و از دست دادن سرمایه ام افسرده و عزلت نشین شدم. ترسم ...

دوست مادر با همسرش ۱۵سال اختلاف سنی دارن

و واقعا هم دارن زندگی میکنن

اگه از نظر مالی اوکی هستی همون موقع میتونی برای  درمان خودت اقدام کنی ولی فعلا برای چیزی که نداری قصه نخور 

چه کسایی که با سن زیاد جسمشون سالمه

2706