2733
2734
عنوان

باتنبلی تخمدان باردارشدید

88 بازدید | 21 پست

یه ساله  تحت درمانم  فولیکولمم بزرگ میشه ولی باردار نمیشم حتی عکس رنگی دادم واندومترم خوبه ولی باز نمیشم دکترم گفت دیگه بیا ای وی اف

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یکسال زمان کمیه اصلا نرو ای وی اف دکترتم عوض کن جانم 

اونایی که مشکلی هم ندارن ممکنه یکسال طول بکشه صبر داشته باش اگه همسرت آز نداده بره چک کنه

اللهم عجل لولیک الفرج❤️

منم تنبلی تخمدان بودم چقدر دارو خورد چهار بار ای یو ای کردم و دفعه دوم انتقال ای وی اف مثبت شدم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
منم تنبلی تخمدان بودم چقدر دارو خورد چهار بار ای یو ای کردم و دفعه دوم انتقال ای وی اف مثبت شدم

خداروشکر برای مثبت شدن چکارا کردید انقدر دارومیخورم اخرم یه پریود دردناک و داغون شدن روحیم

منم این ماه دیگه میرم دنبال ای وی اف خسته شدم هرماه دارو امپول اخرم هیچی

به نظرم بهترین کاره برا تموم شدن انتظار سریع تر نتیجه میده وقتم تلف نکن انشالله ک باردار میشی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نظرم بهترین کاره برا تموم شدن انتظار سریع تر نتیجه میده وقتم تلف نکن انشالله ک باردار میشی

اره دیگه‌بدنم کشش نداره هر ماهم الکی با دارو‌چندتا فولی مساد که با پریود از بین میره ذخیرمم میره

خداروشکر برای مثبت شدن چکارا کردید انقدر دارومیخورم اخرم یه پریود دردناک و داغون شدن روحیم

واقعا سخته من که به همه میگم برین سراغ راه اخر خودتونو راحت کنین از حرص و عذاب

من سه ماه قبل انتقال هر روز ناشتا سیاه دونه و عسل میخوردم جنینم هم بلاست کردم کل مدت هم استراحت بودم دست به سیاه سفید نزدم تا جواب ازمایشم‌ اومد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻