2733
2734

اخر شب هم باز تاپیک میزنم امتحان میگیرم ازتون ببینم امروز چیکار کردین به کجا رسیدین😂💛

اگر خواستین تگتون کنم بگین🤍

کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍

مگه میشه برنامه ریزی کرد نقد کار متفرقه اون وسط پیش‌ میاد دهن آدم سرویس میشه

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مگه میشه برنامه ریزی کرد نقد کار متفرقه اون وسط پیش‌ میاد دهن آدم سرویس میشه

برا همه همینجوریه فقط برنامه ریزی ادمو منظم تر میکنه

کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍
تا پنجشنبه قراره درس بخونم(کنکور دارم)🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

همچنین