2733
2734
عنوان

کیا مثل من به این مزخرفات اعتقاد ندارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1340 بازدید | 74 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

دقیقا،فقط توکشور ما جاافتاده ک تایه مشکلی دارن میگن چشم خوردیم یا فلانی جادومون کرده🫤🫤🫤

خدایا وقتی که تو صف شانس بودم منو فرستادی ته صف،این همه مشکل حقم نبود ولی بازم حکمتتو شکر😔درسته باشوهرم خیلی مشکل دارم ولی اهل خیانت نیستم،لطفا اقایان  سایت درخواست دوستی ندن،کسی اینکارو بکنه ب حلال بودن خودش شک کنه😏😏

شما طبق تجربیات و جهان بینی که خودت داری این حرف رو میزنی اما جهان بینی ما در حد خودمونه و نمیدونیم که تو این جهان چه موجوداتی به جز ما هستند و چی کار می‌کنند و چه علومی هست که ما بلد نیستیم ، اگه یه کم از این چیزت رو بلد باشیم اونوقت متوجه میشیم که بله این چیزا راسته .

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
2740

منم باور ندارم 

مخصوصا اینا که میگن خانواده شوهر واسم دعا گرفته

زندگی هر کسی دست خودشه بابا

زندگی من اگر خوب یا بد تقصیر خودمه ، هیچ کسی نمیتونه با چهار خط دعا منو بدبخت کنه

خیلی وقت پیش ها ، یکی تاپیک زده بود که یه دعا تو خونه پیدا کردم فهمیدم خواهر شوهرم برام دعا گرفته

دعوا کردیم کتکش زدم 

شوهرم از خواهرش دفاع کرد کارمون به طلاق کشیده 

بعدم نفرین میکرد فلانی و فلانی و فلانی...

والا تقصیر خواهر شوهره نبود 

تقصیر این بود که به ۴خط دعا اعتقاد داشت 

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️دختری از جنس دریا 🌊متولد باران پاییز و برف زمستان🍂🏔️☃️از جنس شیشه و سنگ سرد ❄️گریزان از آفتاب و زمین گرم☀️ عاشق محبت وطبیعت سبز بهار🪴🌾بله!من جمعی از تمام تضادهام❤️الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته علی ابن ابی طالب و اولاده المعصومین صلوات الله اجمعین❤️هم دینم هم تمام هستیمو مدیون حضرت امیرم (ع) من ❤️این نغمه ی زیبای یاران حسین (ع)است : انا فتحنا لک فتحنا مبینا(فتح_۱ ما تو را پیروزی بخشیدیم و این چه پیروزی درخشانی است)❤️سرتاپاوقف حضرت حجت (ع)هستیم ،پابند این بیعت هستیم ❤️ تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما(ع) ، انشالله برای آقامون(ع) قنبر بشیم تمام ما ❤️ بیعت شرف مرد ِ ، نامرد که برگرده محسن حججی اینو با خون ثابت کرده❤️

من باور دارم. من کلا به علوم ماورالطبیعه و غریبه باور دارم

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
2706