2752
2734
عنوان

کیا مثل من به این مزخرفات اعتقاد ندارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1341 بازدید | 74 پست

طلسم یه نوشته رو کاغذه که بخودی خود کارایی نداره اما وقتی کارایی داره که بوسیله ی اون طلسم که یکسری نقش و نگار و حروف هست اجنه رو تسخیر میکنن تا بره و زندگی طرف دچار مشکل کنه در واقع اون چیزی که باعث خراب شدن زندگی میشه وجود موکل سحر و جادو یا جن هست اگه طلسم باطل بشه موکل آزاد میشه و میره پی زندگیش 

طلسم دو نوع هست رحمانی و شیطانی 

طلسم رحمانی مثل طلسمی که در حرز امام جواد وجود داره 

هر چه دلم خواست نه آن میشود/ هر چه خدا خواست همان میشود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من باور دارم. من کلا به علوم ماورالطبیعه و غریبه باور دارم

شاید باورتون نشه اما تو خارج این علوم تو دانشگاها تدریس میشه اون وقت ما درگیر اینیم که حقیقت داره یا نه. دوست برادرم تو ترکیه علوم غریبه میخوند تو دانشگاه

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 
2731
شاید باورتون نشه اما تو خارج این علوم تو دانشگاها تدریس میشه اون وقت ما درگیر اینیم که حقیقت داره یا ...

انگلستان دانشکده علوم غریبه راه انداخته تو وب‌سایت‌های خبری همه زده بودن سرچ کنیید هست 

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
بله متوجه شدم پیامم رو بعدش پاک‌ کردم، حالا نیاز نیست انقدر تند باشید🌱

چون صحبت شما باعث دعوا میشه طبق تجربیاتم بعد آخرش به توهین میرسه قبل از جواب دادن سریع اول بخونید طرف چی گفته بعد جواب بدین 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
انگلستان دانشکده علوم غریبه راه انداخته تو وب‌سایت‌های خبری همه زده بودن سرچ کنیید هست 

بله عزیزم همه جا هست اکثرا. منتها یه عده هستن که تا چیزیو با چشم ندیده باشن میگن وجود نداره. 

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 

اینکه وجود داره یا نداره مهم نیست

مهم اینه که درگیرش بشی و زندگیتو قاطی این کثافت کاریا کنی

من به شدت متنفرم و بهش فکر نمی کنم 

و هرکس که زندگی و فکرشو پای این چیزا میذاره به نظرم بسیار سطح پایین  و مضحکه 

تمام اینا تلقین و جذب انرژیه و نباااید اصلا اجازه داد که حتی بهش فکر بشه

خدایم💜فرزندانم💜وطنم💜
طلسم یه نوشته رو کاغذه که بخودی خود کارایی نداره اما وقتی کارایی داره که بوسیله ی اون طلسم که یکسری ...

بنظرت واقعا حرز جواد برای باطل کردن دعا و اینچیزا تاثیر داره؟خیلی وقته میخوام بخرم اما تردید دارم

من به معجزه ها ایمان دارم🌝🧚‍♀️
بله عزیزم همه جا هست اکثرا. منتها یه عده هستن که تا چیزیو با چشم ندیده باشن میگن وجود نداره. 

آره درسته. خدانکنه کسی زندگیش بیفته تو این مسائل.جهان بی انتهاست تنها موجودات عالم ما نیستیم که دنیاهای دیگه ای هم توی همین جهان هست که برای ما قابل درک نیست براهمین کسی باور نمیکنه. 

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
آره درسته. خدانکنه کسی زندگیش بیفته تو این مسائل.جهان بی انتهاست تنها موجودات عالم ما نیستیم که دنیا ...

درسته. جهان خیلی پیچیدست . ما هم تنها ساکنانش نیستیم. 

بنظرت واقعا حرز جواد برای باطل کردن دعا و اینچیزا تاثیر داره؟خیلی وقته میخوام بخرم اما تردید دارم

راستش نمیدونم ولی خودم از باطل السحر امیرالمومنین اثر دیدم 

راستش نمیدونم ولی خودم از باطل السحر امیرالمومنین اثر دیدم 

منظورت اون دعای ای کنوش ای کنوشه؟ چون امیرالمومنین دو سه تا دعا دارن

اگر ممکنه میشه بگی چ اثری دیدی چطور بود

من به معجزه ها ایمان دارم🌝🧚‍♀️
منظورت اون دعای ای کنوش ای کنوشه؟ چون امیرالمومنین دو سه تا دعا دارن اگر ممکنه میشه بگی چ اثری دیدی ...

بله همون ای کنوش 

علائم طلسم داشتم این حرز گرفتم 

وقتی به بازوم بود خیلی بهشون فشار می آمد و مدام خواب بد میدیدم وقتی در می آوردم حالم خوب میشد پرسیدم گفتن چون بهشون فشار میاد خواب بد میبینی تحمل کن تا ازت دور شن منم مدام به دستم بستم تا الان که خداروشکر بهترم 

2706