2733
2739

واقعا برای خودمم خیلی سخته و باشگاه جزئی از بخشای مهمه زندگیمه

ولی از طرفی من تازه ۱ تعطیل میشم یسری روزام ۲ و نیم و کلی امتحانم دارن میگیرن

نظر مامانم اینه اردیبهشت نرم و خرداد برم چون فقط میرم امتحان میدم و میام

و از طرفی الان اگه بخوام برم باشگاه باید ۳ و نیم شروع کنم ب اماده شدن ۴ بزنم بیرون و ۴نیم باشگاه باشم

و اینکه ۶ تعطیل شیم تا پیاده بیام ۶ و نیم و لباس عوض کنم هفت میشه

از طرفی باشگامو خیلی دوست دارم

البته اگرم یکماه ول کنم هیچ اسیبی نمیبینم چون بدنم همیشه مثل قبل کار میکنه

نظر شما چیه...!؟

من یه هفته بخاطر پریودم نمیرم بدنم سرد و خشک میشه چه برسه به یه ماه

من اگه دوسالم نرم بدنم مثل قبل میمونه..

البنه بعضی وقتا تمرین میکنم تو خونه

رشتمم تکواندوعه

نظرتون چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من اگه دوسالم نرم بدنم مثل قبل میمونه.. البنه بعضی وقتا تمرین میکنم تو خونه رشتمم تکواندوعه نظرتو ...

خب من حتما با شما فرق میکنم من رشتم فیتنسه

زودم بدنم میوفته

اقایون لطفا درخواست دوستی ندن🍎
تو خونه موقتا می تونی ورزش کنی منم یک ساله دارم می رم احساس می کنم بدون باشگاه زندگی نمی تونم بکنم&n ...

اره تو خونه ام میتومم

ولی واقعا خیلی وقتمو میگیره واسه پیاده رفتن و برگشتن

اگه با ماشین میشد برم میرفتم حتما

من اگه دوسالم نرم بدنم مثل قبل میمونه.. البنه بعضی وقتا تمرین میکنم تو خونه رشتمم تکواندوعه نظرتو ...

اها تکواندو خب اشکال نداره بعد اردیبهشت برو دیگه ممکنه برای همه این وقفه پیش بیاد 

2740
اره تو خونه ام میتومم ولی واقعا خیلی وقتمو میگیره واسه پیاده رفتن و برگشتن اگه با ماشین میشد برم م ...

مهم رفتن دوباره اس و گرنه همیشه تو هر مرحله ای از زندگی یه رکود یه وقفه هست مهم دوباره برخاستنه 

اها تکواندو خب اشکال نداره بعد اردیبهشت برو دیگه ممکنه برای همه این وقفه پیش بیاد 

خیلی حس بدی میگیرم ولی واقعا الان دلم میخواد بخوابم ولی مقدار کمی میتونم بخوابم

خیلی حس بدی میگیرم ولی واقعا الان دلم میخواد بخوابم ولی مقدار کمی میتونم بخوابم

منم از این حس ها دارم ببین حتما ازدواج نکردی این جزو زندگیه که ممکنه یه وقت هایی به کارهایی که دلت می خواد نرسی حداقل ورزش رو بکن حالا اگه شده بیست دقیقه که بدنت سرد نشه 

منم از این حس ها دارم ببین حتما ازدواج نکردی این جزو زندگیه که ممکنه یه وقت هایی به کارهایی که دلت م ...

از لحاظ بدنی اوکیم هیچوقت اینطوری نمیشم

چون بدنم همیشه امادست

ولی این‌ماه‌واقعا انرژی ندارم

بحثم خود باشگا نیست بحث مسیرشه

از لحاظ بدنی اوکیم هیچوقت اینطوری نمیشم چون بدنم همیشه امادست ولی این‌ماه‌واقعا انرژی ندارم بحثم ...

اشکال نداره سی روزه اگه می توتی برو اگه نه انقد مهم نیست خودتو اذیت کنی 

2706