2737
2734

یکی از اقوامون تازه برا پسرش زن گرفتن. حالا اینا میگن نکنه عروس بخواد طلاهایی که برای عروسیش قراره بخریم بالا بکشه. چون پسره هیچی نداره و طلاها رو خریدن که بعدا بفروشن پسرشون باهاش خونه و ماشین بخره. حالا میگن فاکتور طلاها رو دست عروس ندیم نگه داریم پیش خودمون. از اونور هم کلا یه سرویس خریدن که میخوان یه تیکه شو بدن بابت زیر لفظی یه تیکه پاگشا یه تیکه هم بدن برا عید قربان که نزدیکه. البته میخوان چندتا النگو هم بخرن توی مناسبتهای مختلف مثل یلدا و تولدش و...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چقد گدان

من باشم اصلا ازدواج نمیکنم باهمچین موردی

چه برسه ناراحت شم یا ن

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
طلا بدون فاکتور هم همیشه فروخت

میدونم ولی اینا میگن نکنه یه وقت کارشون به جدایی بکشه یا هر اتفاق دیگه ای که افتاد فاکتورها پیش خودشون باشه که بتونن طلاها رو پس بگیرن

معلومه که ناراحت میشن

این کار رسما گدا بازیه

مگه وقتی به کسی هدیه بدن بعدا پس میگیرن!

خدایا از این گداها نصیب من نکنی ها

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️دختری از جنس دریا 🌊متولد باران پاییز و برف زمستان🍂🏔️☃️از جنس شیشه و سنگ سرد ❄️گریزان از آفتاب و زمین گرم☀️ عاشق محبت وطبیعت سبز بهار🪴🌾بله!من جمعی از تمام تضادهام❤️الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته علی ابن ابی طالب و اولاده المعصومین صلوات الله اجمعین❤️هم دینم هم تمام هستیمو مدیون حضرت امیرم (ع) من ❤️این نغمه ی زیبای یاران حسین (ع)است : انا فتحنا لک فتحنا مبینا(فتح_۱ ما تو را پیروزی بخشیدیم و این چه پیروزی درخشانی است)❤️سرتاپاوقف حضرت حجت (ع)هستیم ،پابند این بیعت هستیم ❤️ تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما(ع) ، انشالله برای آقامون(ع) قنبر بشیم تمام ما ❤️ بیعت شرف مرد ِ ، نامرد که برگرده محسن حججی اینو با خون ثابت کرده❤️
2740

عروس چه رفتاری کرده که خانواده داماد فکر میکنن قراره طلا رو بالا بکشه

خانواده‌ی داماد بسیار آدمای بیخودی هستن وقتی ندارن نباید عروس بیارن یه سرویس گرفتن هزارتا مناسبت باهاش راه انداختن تازه تهمتم میزنن

شاید نخواد طلاهاشو بده برای ماشینو خونه چه خانواده داماد رند و کلاهبردارن 😬 هم میخوان هزینه نکنن ه ...

دقیقا منم همین نظرو دارم اما میگن این روزا نمیشه به کسی اعتماد کرد و الان همه اینکارو میکنن

دقیقا منم همین نظرو دارم اما میگن این روزا نمیشه به کسی اعتماد کرد و الان همه اینکارو میکنن

من بچه هام کوچیکن ولی اگه یه روزی این اتفاق بیوفته به دخترم میگم بهم بزنه از هیچیم نترسه چون این خیلی زرنگ بازیه

سر هرچیزی یخوان ادا بیان ولی صد در صد جهیزیه کاملو یخوان و بعدم سیسمونیو هزارتا خرج دیگه

2706