2752
2734
عنوان

بچه ها کدوم شهر ادم های خیلی پولدار و خفن داره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3651 بازدید | 135 پست

تهران

اصفهان

تبریز

مشهد

اراک

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
واسه ازدواج میگی؟قبول که میکنن ولی خب تفاوت فرهنگی زیاده دیگه خیلی منتها پولدارنا الان دوست همسرم ی ...

نمیخوام شهر هایی با تفاوت فرهنی بالا باشه اره حقیقتا چون دختر خوشگلیم هستم میخوام شوهر خوبی بکنم خونه بابام معمولی زندگی کردم خداروشکر بدبخت نیستیم ولی لاکچری ام نه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستشو بگم اره  میخوام برم دانشگاه اون طرفا وضع بابامم خوبه یعنی خوب و معمولی زندگی کردم ولی می ...

باید بری شهرای توپ دیگه ، تهران کرج یزد شیراز اصفهان ، یزدیا همه میلیاردر و وضع آنچنانی ولی شهرش کویریه 

بانوی کورد 👸
2731
نمیخوام شهر هایی با تفاوت فرهنی بالا باشه اره حقیقتا چون دختر خوشگلیم هستم میخوام شوهر خوبی بکنم خون ...

خودت کجایی هستی؟تفاوت فرهنگی خیلی زیاده چون من شمالی ام ساکن جنوبم فرهنگشون با ما خیلی متفاوته مثلا 

باید دنبال همشهری خودت باشی یا نهایت تهران 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
باید بری شهرای توپ دیگه ، تهران کرج یزد شیراز اصفهان ، یزدیا همه میلیاردر و وضع آنچنانی ولی شهرش کوی ...

یزد که زن عموی بابام اونجایی به حدی این زن بی ادب و بی تربیت و کثیفه که حد نداره خودم نرفتم نمیدونم بقیه مردمش چطورن ولی اینم با اینگه دارن اما دل خرج کردن بر خودش نداره با لباس و کفش کهنه 

خودت کجایی هستی؟تفاوت فرهنگی خیلی زیاده چون من شمالی ام ساکن جنوبم فرهنگشون با ما خیلی متفاوته مثلا& ...

خودم شهرمو نمیتونم بگم ولی فرهنگ خاصی نداریم یعنی متعلق به قوم و گروهی نیستم فارسم رسم هامونم خاص نیست 

مشهد و اراک رو نشنیده بودم 

همه که همه جا پولدار نیستن ولی خب من دیدم ازشون پولدار

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2706