2733
2734
عنوان

بچه ها کدوم شهر ادم های خیلی پولدار و خفن داره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3652 بازدید | 135 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصفهان که میگن خسیسن تبریزم مردم دیگه رو قبول نمیکنن از لحاظ فرهنگی 

خسیس خودتونید😐👊

دهنه ما رو باز نکنید🤫🤫

آدم هایی که محبت می‌کنند کم یابند..ولی آدم هایی که قدر محبت را بدانند نایاب..💓
جنوب من سمت بندرم اینجا واسه خیلی ها ی میلیارد پول خورده  بلوچها هم خیلی هاشون پولدارن کهنوجی ...

عه متن فک میکردم بلوچ ها اکثرشون خیلی فقیرن 

ب بلوچ ها بر نخوره ها اینجوری شنیدم

دوتا تاپیک اول مال من نیست.
راستشو بگم اره  میخوام برم دانشگاه اون طرفا وضع بابامم خوبه یعنی خوب و معمولی زندگی کردم ولی می ...

اگر میخوای ازدواج کنی بیا سمت اهواز و بوشهر 😁😁😁پسرای این طرفا پولدار هستن بگیر هم هستن 

از پسر پولدار تهرانی و اصفهان و تبریزی برات شوهر درست نمیشه 

اما عزیزم همه جا خوب بد داره 

نمیشه ۱۰۰درصد مردم ی شهر بگیم آدم های بدی هستن.

مثلا میگن مردهای تبریز غیرتی هستن و عروس تبریزی ها نشید ، اما دوست من عروس تبریزی ها شده ، مادرشوهر خواهر شوهرش میپرستنش انقدر آدم های خوبی هستن .

از من به تو نصیحت عقد زود نکن ، چند وقت نامزد کن کوچیکترین چیزی از خودش یا خانواده اش دیدی تو رفتارها چشم پوشی نکن  .

2706