2733
2734
عنوان

دلم میسوزه واسه بیشتر نینی سایتیا

| مشاهده متن کامل بحث + 910 بازدید | 72 پست

یک عدد نی نی سایتی هستم

متاهلم ...بیشتر اوقات مهمون دارم..انواع اقسام کتابارو میخونم...انواع کلاسهای هنری رو شرکت میکنم..مسجد و هیئت مسئول هستم...میخوابم...درسم رو ادامه میدم و معدلم همیشه بالاس..‌

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درسته ولی خدایی خودتم هر روز یه تاپیک‌و‌میزنی😂

هنوز دو ماه نشده ۴۳۰۰ تا کامنت گذاشته 😮

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🕊️🖤

منم فقط وقتایی ک بیکارم میام

مثلامن  از دی ماه ۱۴۰۱ نیومدم تو نی نی سایت تا همین یک ماه پیش که دوباره امدم 

الان بازم سرم شلوغ بشه نمیام 

نی نی سایت خیلی آدمو آشفته میکنه ب نظرم چون هرکسی از یه دری داره حرف میزنه ذهنم آدم آشفته میشه اما برا وقت پرکردن بد نیس 

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍

به نظرم سرت تو کار خودت باشه لطفا و فک نکن همه بیکارن و ساعتها وقت تلف میکنن اوقات فراغت و ادم میزاره برای کارهای متفرقه و همه ی کسایی که اینجان کاری برای انجام دادن دارن و میدونن چی درست و چی غلط

میخواستم یه کتاب بخرم میگفت ۵۰۰ تومن میخوام برم سر کار کار پیدا نمیکنم هعیییی

فیدیبو رو نصب کن. یه امکان به اسم فیدی پلاس داره.‌پول یه کتابو میدی ماهی پنجاه تا کتاب میتونی بخونی.

میخواستم یه کتاب بخرم میگفت ۵۰۰ تومن میخوام برم سر کار کار پیدا نمیکنم هعیییی

عه سلام شمایی خانم احمد اقا خوبید حالتون خوبه میتونید از تلگرام پی دی اف شو دانلود کنید و اینکه خواستن توانستن است اگه با اراده قوی دنبال کار باشید قطعا گیرتون میاد یه کار خوب دی جی کالا هم کتاباش تخفیف داره بیشترش

درد را باران نمیشورد ولی.... زیر باران زیر باران گریه کن
خیلی تاثیر گذار بود(تاپیک بعدی را باز میکند)

🤣🤣

همیشه مادر را به مداد تشبیه میکردم که با هر بار تراشیده شدن کوچک و کوچک تر میشود …ولی پدر یک خودکار شکیل و زیباست که در ظاهر ابهتش را همیشه حفظ میکند ،خم به ابرو نمیاورد و خیلی سخت تر از این حرفهاست ؛فقط هیچکس نمیبیند و نمیداند که چقدر دیگر میتواند بنویسد …بیایید قدردان باشیم …
یک عدد نی نی سایتی هستم متاهلم ...بیشتر اوقات مهمون دارم..انواع اقسام کتابارو میخونم...انواع کلاسها ...

عالیه احسنت بر شما

به قل یکی اینجا گف هرروز ما بهترین روزه ما نباید به تاریخ امروز توجه کنیم باید هرروز مون رو ازش استف ...

من یکی از همونام.

واقن دلم نمیخاد زندگی رو ادامه بدم

نه آرزویی نه انگیزه ای

میتونم بگم تقریبا هیشکی دوسم نداره،حتی خانوادم.بهم هم حتی گفتم ک داداشتو بیشتر دوس داریم و بار ها مامانم بهم گفته کاش تو رو نمیاوردم.

دلم نمیخواد برم مهمونی،مدرسه،چون زشتم چون اضطراب اجتماعی دارم چون بخاطر ظاهرم نمیتونم آدم خفنی باشم.

میشع دعا کنی ب مرگ طبیعی بمیرم؟!

من یکی از همونام. واقن دلم نمیخاد زندگی رو ادامه بدم نه آرزویی نه انگیزه ای میتونم بگم تقریبا هیش ...

ای وای چرا عزیزم این چه حرفیه درخواست بدم صحبت کنیم.؟

2706