2752
2734
عنوان

دلم میسوزه واسه بیشتر نینی سایتیا

910 بازدید | 72 پست

حالا با اونایی که میان اینجا برای ی مسائلی کمک میخوان کار ندارم اما اونایی که از تنهایی میان و ساعت ها تو نینی سایتن و تهش هیچی به هیچی خیلی دلم براشون میسوزه

وقت خیلی مفیده نباید راحت از دست داد به جای اومدن به سایت و الکی چرخ زدن بشینید یه کتاب مفید بخونید یا پاشید برنامه بریزید واسه زندگی تون واسه اینده تون

درد را باران نمیشورد ولی.... زیر باران زیر باران گریه کن

به قل یکی اینجا گف هرروز ما بهترین روزه ما نباید به تاریخ امروز توجه کنیم باید هرروز مون رو ازش استفاده کنیم..

اگه اینجا نبود از غصه و تنهایی ادم دق میکرد چقدر ادم کتاب بخونه اخه 

همیشه مادر را به مداد تشبیه میکردم که با هر بار تراشیده شدن کوچک و کوچک تر میشود …ولی پدر یک خودکار شکیل و زیباست که در ظاهر ابهتش را همیشه حفظ میکند ،خم به ابرو نمیاورد و خیلی سخت تر از این حرفهاست ؛فقط هیچکس نمیبیند و نمیداند که چقدر دیگر میتواند بنویسد …بیایید قدردان باشیم …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه وقتایی کتاب خوندن و برنامه ریختن هم حال نمیده

نیاز داری با یکی صحبت کنی

تویی که داری امضامو میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم نظر شخصیمه؛ اگه باهام مخالفی راحت باش من دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 هیچ عقیده‌ای مقدس نیست و هر آدمی حق داره اون عقیده رو نقد کنه؛ این رو آویزه گوش دیکتاتور درونتون کنید که مخالف رو دیو دو سر نبینید.
اگه اینجا نبود از غصه و تنهایی ادم دق میکرد چقدر ادم کتاب بخونه اخه 

خب درسته اما نهایت نیم ساعت ولی نه دیگه ساعت ها.....

میخواستم یه کتاب بخرم میگفت ۵۰۰ تومن میخوام برم سر کار کار پیدا نمیکنم هعیییی

پی دی افشو دانلود کن بخون عزیزم 

همیشه مادر را به مداد تشبیه میکردم که با هر بار تراشیده شدن کوچک و کوچک تر میشود …ولی پدر یک خودکار شکیل و زیباست که در ظاهر ابهتش را همیشه حفظ میکند ،خم به ابرو نمیاورد و خیلی سخت تر از این حرفهاست ؛فقط هیچکس نمیبیند و نمیداند که چقدر دیگر میتواند بنویسد …بیایید قدردان باشیم …
یه وقتایی کتاب خوندن و برنامه ریختن هم حال نمیده نیاز داری با یکی صحبت کنی

درسته اما نهایت یک ساعت نه اینکه ساعت ها تو سایت باشی...

2706