2737
2739
عنوان

کسی از ویپاد وام گرفته

53 بازدید | 6 پست

لطفا بگین اولین‌وام رو با چه شرایطی گرفتین با جزییات ممنون میشم

اللّهم عجّل لولیک الفرج به حق زینب کبری (س)  ❤️السّلام علیک یا صاحب الزّمان ❤️برای سلامتی امام زمان صلوات🌹                     خدایا بیاد روزی که خونم کنار مسجد باشه و صدای اذان بپیچه تو خونم مخصوصا اذان صبح ماه رمضون و دعای سحر  بگو آمین💚💚
اولیش ۱ تومنی هست که باید خودت ۱ تومن بزاری روش تا بتونی استفاده کنی و فقط هم پوز باید بکشی

به محص بازکردن حساب و واریز اون یک میلیون میتونم برداشت کنم؟ بازپرداختش چجوریه

اللّهم عجّل لولیک الفرج به حق زینب کبری (س)  ❤️السّلام علیک یا صاحب الزّمان ❤️برای سلامتی امام زمان صلوات🌹                     خدایا بیاد روزی که خونم کنار مسجد باشه و صدای اذان بپیچه تو خونم مخصوصا اذان صبح ماه رمضون و دعای سحر  بگو آمین💚💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به محص بازکردن حساب و واریز اون یک میلیون میتونم برداشت کنم؟ بازپرداختش چجوریه

موقعی که کارت دستت میاد بازپرداختش از ده روز بعدش تا ۱ ماه.. یا میتونی یکجا پرداخت کنی و وام دو تومنی برات باز میشه یا توی ۴ تا قسط ۴ ماهه

این ۸۳ که تو اسممه سال تولدم نیس خیلی پیرتر از این حرفام🤣 ۸۳ به میلادی 
2731
موقعی که کارت دستت میاد بازپرداختش از ده روز بعدش تا ۱ ماه.. یا میتونی یکجا پرداخت کنی و وام دو تومن ...

ببخشید یعنی یک‌میلیون رو میتونم ۴ماهه پرداخت کنم؟

بله

مرسی مهربون