2752
2734
عنوان

دوستم به شدت خوشگله و‌ بهمین خاطر پشت هیچ دیواری نمیمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 6026 بازدید | 157 پست
چطوری اعتماد بنفس داشته باشیم  من خودم ۲۸سالمه انقدر بی حالم که تو عکس ها هم چهره بی روح بی حال ...

من یه عمر بهم میگفتن زشت کسی باهام دوست نمیشد هیچ کس بهم نگاه نمیکرد اگه کسی هم میگفت قشنگی من باور نمیکردم تا تو ۳۳ سالگی اینقدر کتاب خوندم سمینار گوش کردم که الان تو ۳۴ سالگی باهمون قیافه بدون هیچ عملی همه بهم میگن خیلی نازی.

مجردم دعا کن یه شوهرخوبم گیرم بیاد

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام

چرا میخوایم استارتر رو‌ با این فکر که  نگران نباش خوشگلا بدبخت میشن مجاب کنیم😐.  انشالله ازین بخت قشنگا سراغ اسی هم بیاد. بهتره بهش بگیم خیلی از معمولی ها هم بودند که خواستگارای خوب و یا  موقعیت های عالی براشون پیش اومده نه اینکه وعده بدبخت شدن خوشگلا رو بهش بدیم

هیچم   هیچ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا من یکی رومیشناختم هی فک میکردم کی این رو میگیره ببین بخدا یه بختی گیرش اومده هرچی بگم کم گفتم ا ...

اولش تو کف بودی که اینو کی میگیره

حالا تو کف موندی که چطور یکی اینو گرفت

خدایی باحال بود😆😆😆😆

یعنی برم هلند شبیه هلندیا میشم😐😐😐 اگه هم بشه که نمیشه شاید یه درصد ولی اینکه تو کدوم خانواده چه ...

نمیشه که بابا .اگه سالیان خیلی طولانی اونجا زندگی کنی نهایت رو رنگ پوست و مو و اینا تاثر می‌ذاره..نه دیگه زیاد

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚
2731
چه ربطی داره؟ چرا توهین میکنی به من شما؟ خیلی حرفتون زشت بود

ولشون کن

نمی خوان قبول کنن🫠

ولی خوشگلی خیلی زیاد تو زندگی خیلی کاربرد داره🤣اینام خوشگل نیستن مجبورن خودشونو قانع کنن

یعنی چی که ما انسان را در رنج آفریدیم و زندگی او مملو از رنج‌هاست؟می‌خوام صد سال سیاه نمی‌آفریدی.
چه ربطی داره؟ چرا توهین میکنی به من شما؟ خیلی حرفتون زشت بود

عزیزم 

چون خودت توهین کردی ب خودت 

ب عنوان ی خواهر اینو از من داشته باش

وقتی خودت ب خودت احترام نزاری و با این دید ب خودت نگاه کنی در دید اطرافیان هم همونجور بله بدتر دیده میشی 

و هرچی دختر خوشگلللللل دیدم سر ی سال طلاق گرفتن!ببین خوشگلاااا

همه اینطور نمیشن ولی اکثرا خودشونو خیلی دست بالا میگیرن و انتظار دارن بخاطر چهره همسرشون هر رفتارو اخلاقی رو تحمل کنه و همه تا کمر براشون خم بشن درصورتیکه بعد ازدواج ازین خبرا نیست و اخلاق حرف اول رو میزنه اصلا همین حرف بی سند که حضرت فاطمه برای دخترای رشت دعا کرده هم از غرور اوناییه که فکر میکنن خیلی زیبان ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اونایی که احساس میکنن خیلی خوشگلن و به حقشون نرسیدن ساختن 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
دستش بازه یعنی اگر کار خوب پیدا نکرد بهترین شوهر براش فراهمه. اگر شوهر نکرد میتونه با چهرش کار خوب پ ...

از کجا میدونی شوهرش بهترینه؟ بهترین یعنی دو نفر باهم زندگی خوبی داشته باشن و هوای همو داشته باشن و درکنار هم خوشحال و راضی باشن. نه کسی که پولدار و موقعیت شغلی خوبی داره بیاد این خانم رو بگیره بعد بداخلاق باشه بعد هر روز گیر بهش بده زیاد با بقیه بگو بخند نداشته باش فلان لباس رو نپوش‌ چون تو چشمی و اینطور زندگی رو زهرمار کنه و از دور و ظاهر همچی بنظر بقیه خوب باشه. بعد هم یعنی بخاطر چهره بهش کار میدن؟ اینکه خیلی بده و آدم باید حواسش باشه ازش سواستفاده نکنن

نمیشه که بابا .اگه سالیان خیلی طولانی اونجا زندگی کنی نهایت رو رنگ پوست و مو و اینا تاثر می‌ذاره..نه ...

ارع بابا خیلی بشه ی درصد اونم بعد سالها بقیش چرتع

کاربری دست دو نفره منو خواهریم(دوستم)🥰
همه اینطور نمیشن ولی اکثرا خودشونو خیلی دست بالا میگیرن و انتظار دارن بخاطر چهره همسرشون هر رفتارو ا ...

دخترای زشت

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
ولشون کن نمی خوان قبول کنن🫠 ولی خوشگلی خیلی زیاد تو زندگی خیلی کاربرد داره🤣اینام خوشگل نیستن مجب ...

اتفاقا من یکی از خوشکل ترین های فامیلم محسوب میشم 

ولی دوست زیباتر هم دارم ولی خب اینجوری دیدی ندارم روش

همونطور ک دوست خیلی پولدار تر هم بوده و ب واسطه پول باباش ب خیلی جاها رسیده و خیلی راحت مهاجرت کرده

همه اینطور نمیشن ولی اکثرا خودشونو خیلی دست بالا میگیرن و انتظار دارن بخاطر چهره همسرشون هر رفتارو ا ...

دقیقا همین دخترعموی من که میگم خیلی خوشکله و هیکل خوب ولی خیلی مغروره و یعنی میتونم بگم گندترین اخلاق رو داره که پشت زبون چرب و نرمش قایمش کرده ولی من از نزدیک میدیم با پدر ومادرش با بدترین شکل حرف میزد و فحش میداد. حتی نظر هیشکی براش مهم نیس از بس عقل کل میدونه خودشو. ولی خب شوهرش هم بهترین شغل و اوضاع رو داشت که بعد ازدواج گفتن باهم نمیسازن و کتک کاری حالا نمیدونم مقصر کدومشونه

اتفاقا من یکی از خوشکل ترین های فامیلم محسوب میشم  ولی دوست زیباتر هم دارم ولی خب اینجوری دیدی ...

بله بله

یعنی چی که ما انسان را در رنج آفریدیم و زندگی او مملو از رنج‌هاست؟می‌خوام صد سال سیاه نمی‌آفریدی.
2706