2733
2734
عنوان

دوستم به شدت خوشگله و‌ بهمین خاطر پشت هیچ دیواری نمیمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 5998 بازدید | 157 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی میگن نعمتهای خدا تقسیم شده است یعنی همین یکی خودش خوشگله، یکی خوشگلیش کمتره اما شوهر خوبی داره ...

من تو خونواده خودم ،بقیه خیلی از من بهتر بودن از نظر ظاهر ومن بدون حتی یدونه خواستگار

تو خونواده شوهرم،اون از همه تو ظاهر ده هیچ جلوتر بود با کلی خواستگار

بچه ها هم به باباشون رفتن 

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون
2731
میشه بگی چه کتابایی خوندی و سمینارهایی که رفتی؟

هرچی دستم رسید هرکی هر چی گفت 

معجزه شکرگزاری 

زنان زیرک

محدودیت صفر

و ...

امیر خلعتبری و عباسمنش گوش دادم مخصوصا امیر خلعتبری عالیییی بود

کلی کتاب و مقاله خوندم 

به خودت ایمان داشته باش

خودتو دوست داشته باش

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام
چطوری؟؟ 

اول برو به تست معتبر بده تا مشخص شه کهن الگو فعال وجودت چیه معمولاً همه سه تا کهن الگو فعال دارن و بقیه انرژی های زنانه تو وجودشون یا خیلی کمه یا خاموشه 

اگه آفرودیتت خاموش بود باید تلاش کنی فعالش کنی الهه آفرودیت همون انرژی زنانه ای هست که باعث میشه یه دختر شیرین و لوند و جذاب باشه و همه به سمتش جذب میشن و معمولاً به خواسته های نه نمیگن

خداوند از مشکلات ما بزرگ تر است.♥️🌈

دوستانی که فکر میکنن بخاطر اعتماد به نفس به استارتر میگیم خوشگلا بخت خوبی ندارن اشتباه میکنن.

مادر خود من انقدرررر تو جوونیش خوشگل بود من که اون موقع ها نبودم ولی فیلم و عکسشو دیدم هم بدنش هم صورتش عین این بازیگرا بود الانم که سنش بالاست هنوز زیباییش و پوست صافش معلومه آخر سرم با بابای بیریخت من ازدواج کرد بدبخت شد بابام خییلی اخلاقش بده مامانم بخاطرش کلی ضعیف شده و کم خونی شدید و دیسک کمر و ..... گرفته.

چهره من بدبختم به بابام رفته😤

فرضیه ملکه قرمزبرای رسیدن به خواسته هات باید صبر داشته باشی»♠️
2740
من شبیه سوسن پرور 

سوسن پرور سرخ و سفیده و چهرش خوبه

ولی اصلا به خودش نمیرسه اگر به خودش برسه عالی میشه

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
رویا نونهالی 

اونکه اصلا خوشگل نیست. ترسناکه بیشتر. لابد فقط چون چشماش رنگیه؟؟؟؟ 😳

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
حالا دلیل نمیشه زشت هستین خوشگل  ها رو بکوبید. شانس ندارن  بدبختن.   یکمم از دین اسل ...

شما که ماشالله آخر اخلاق و ادب و فهمی!! شما مگه منو دیدی کع میگی زشتم، کلی گفتم، واقعا برای دینی که تو داری متاسفم

2706