2733
2734
عنوان

دوستم به شدت خوشگله و‌ بهمین خاطر پشت هیچ دیواری نمیمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 6026 بازدید | 157 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر عزیز زیبایی یه چیز درونی و نسبیه. شاید الان دوست شما رو یکی ببینه بگه اصلا زیبا نیست، شاید شما خودت از نظر یکی خیلی زیبا باشی. شاید دوستانی که تو این تاپیک میگن ما خوشگلیم نگید خوشگلا بدشانسن رو اگه ببینی اصلا به نظرت زیبا نباشن ولی خودشون رو زیبا میدونن. به تعداد آدما سلیقه هست واسه زیبایی و زشتی. سعی کن به خودت تا جایی که میشه برسی و اعتماد به نفس داشته باشی

عاشقشم واقعا😍

منم دوسش دارم

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
2731
این یه ویژگی ذاتیه عزیزم

نه باور کن اصلا یه مدت با افرار چرر زبون گشتم منم مثل اونا شدم البتا خودم خواستم اینجوری خیلی موفق تری فقط یه چیز بگم با دشمنتم خوب باش اگه خواستی خنجر برنی جوری بزن که نفهمه.

من زیاد باهاشون گشتم ولی تاثیزی نداشته

باید خودت بخوای قشنگ دقت کن ببین چه رفتار هایی داره ادم صادق کسی خوشش نمیاد نمیگم دروغ بگو نه فقط صادق هم باش  با همه خوب باش از هرکی هم بدت میاد قربون صدقه دخترا برو البته زیاد نه هر اتفاقی افتاد واکنش نشان نده عادی باش نقطه ضعف دست کسی نده اعتاد هم به کسی نکن

نه عزیزم خب خودم میدونم و بازخوردا رو میبینم و میدونم که زشتم دیگه

الان تو این دوره زمونه دیگه زشتی معنی نداره. هر ایرادی داشته باشی میتونی بر طرفش کنی. الان دیگه اونایی که قبلا زشت بودن با چهار تا عمل ساده از خوشگلا خوشگل تر شدن

قرار نیست هر کی خوشگل ازدواج خوب داشته باشه خودم شاهد بودم ی دختر خیلی زشت از ی خانواده فقیر .پدش فوت کرده بود  محله خیلی ضعیفی میشستن ی آقازاده با ثروت افسانه ای آمد گرفتش 

2706