2733
2739
عنوان

حباب🫧

| مشاهده متن کامل بحث + 7043 بازدید | 1101 پست
عزیزم من ایشونو میسناسم با دوتا اکانت مختلف هی میخواد منو بد کنه تو نی نی سایت ولی کاش بدونه که با ...

وآقا خیلی زشته آخه چرا باید کسی اینجوری بزنه وو ذوق یکی انقدر با نمک این دختر🥺😍

شما همون نون برری معروف نیستی که هنرمند سایت هی برات نقاشی میکشه؟

#انسانیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وآقا خیلی زشته آخه چرا باید کسی اینجوری بزنه وو ذوق یکی انقدر با نمک این دختر🥺😍 شما همون نون برری ...

عزیزم من کلا با استاتر مشکل دارم خیلی گیر میده بهم خوشم نمیاد ازش

بله عزیزم همونم

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨(⌒‐⌒)
2731
وآقا خیلی زشته آخه چرا باید کسی اینجوری بزنه وو ذوق یکی انقدر با نمک این دختر🥺😍 شما همون نون برری ...

🫠🍭بیخیال عزیزم❤️

ایشون همیشه تو این تاپیک من هستن وگرنه من نمیدونم راجب چی میگه من کی بهش گیر دادم  

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
سلام عزیزم 🥰😍

اول یه کلمه معمولی باید تایپ کنیم🙃بعد یه خط میزنی بره پایین

و یدونه ایموجی از سایت میذاری❤️

نمونه:

سلام

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
اول یه کلمه معمولی باید تایپ کنیم🙃بعد یه خط میزنی بره پایین و یدونه ایموجی از سایت میذاری❤️ نمونه ...

مرحله ی بعد که اینکار ها رو انجام دادین و ایموجی از توی سایت گذاشتین باید یدونه حذف بزنین ینی یدونه دیلیت یجورایی که پیامتون برگرده و رو ایموجی تایپ میکنین

نمونه:

سلام

ازت خوشم میاد

2740
مرحله ی بعد که اینکار ها رو انجام دادین و ایموجی از توی سایت گذاشتین باید یدونه حذف بزنین ینی یدونه ...

حالا همون قسمت رو کپی میگیری که اینطوری نوشتی و الصاق میرنیش

سلام

ازت خوشم میاد

خب 

نوشتم بیا بخون ببینم اصن فهمیدی🥲🤦‍♀️

😂😂عهه تازه الان گرفتم چی شد ببخشید .آخه شما هم تند گفتید .اها سلامت باشید

🤦‍♀️وای عزیزم یه لحظه بیاین

ایشون رو من اصلن نه میشناسم نه راجبش حرف میزنم و گیر دادن که من فلان کاربر هستم چون ایموجیام شبیهه!🤷‍♀️الان اومدن تهمت زدن گفتن من با دوتا کاربری میخوام تو سایت بدش کنم!

سلام   سلام

همینو کپی بگیر بعد الصاق بزن باحال تر میشه❤️

2706