2733
2739
عنوان

تورا به قرآن بیاین سرکه و لک بر

157 بازدید | 10 پست

خانوما من اومدم واسه دستشویی و حموم سرکه و آب و لکه بر و مایع ظرفشویی و نمک قاطی کردم زدم الان یه بوی خیلییییی بدی داره اصلا انگار گاز سمیه نمیدونم چه خاکی بر سر بریزم حموم دستشویی هم تو خونست لطفاً یه راهکار بدید چه غلطی کنم

با یه چیز خوشبو بشور....پودر لباس شویی خوبه فک کنم

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
یعنی سمیه؟ میمیرم؟

در رو باز بذار، سریع آب بگیر

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 
2740

ماسک شیمیایی بزنید🤧

تازه از تعلیقی برگشتم😍.                                      اگه مخالف نظرمی،ریپ نزن مجبورت نکردم‌ک باهام بحث کنی😬        مغز من توالت نیس که بیایی توش ب...ر.ینی 🤧😂  منم جلو زبونمو نمیتونم نگهدارم هرچی لایقته بارت میکنم             ....     البته بعضی کاربرا اینقد شعوردارن که روشخصیتشون میشه کراش زد ولی ادم زبون نفهم هم زیاد هست 😶‍🌫️واینکه اگه ریپ زدی وجوابتو ندادم،بدون حتما ازت خوشم نیومددوست ندارم باهات صحبت کنم🤫🤙