2752
2734
عنوان

فکر کنم فقط منم که از مترو سوار شدن سر در نمیارم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 57 پست

باید متروی کرج یا گلشهر رو سوار شی بعد بیای متروی صادقیه و ایستگاه امام خمینی پیاده شی و خط کهریزک  رو سوار شی 15خرداد پیاده شی

🐉🔵هرکی لایک کنه خره 🔵🐉🔵جواب افراد بیشعور داده نمیشود🔵🐉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من اصلا نمیرم

همش میترسم لای در گیر کنم 🤦🏼‍♀️

یا یوقت پام پیچ بخوره بیوفتم تو چاله

همون اتوبوس رو چشام جا داره

امنه و هرجور شلوغ باشه یکم فشار بدی توش جا میشی 

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

نصف اونایی ک مترو سوا میشن, همین طورین😁

سوال کنید از مردم

اگر دیدید خانم ها جواب نمیدن, از اقایون بپرسید

معتقدم آقایون جنس "مخالف" خانم ها نیستن، بلکه تنها جنسیتی "متفاوت" با اونها دارن و این تفاوت، نه تنها مانع اظهار نظر نیست، بلکه میتونه برای هر دو طرف، دربردارنده موارد آموزنده و مفیدی باشه
اونجا بگو ببخشید من اهل اینجا نیستم از اصفهان اومدم کدوم ور برم؟ 😂😁

🤣🤣 اتفاقا همینم ب ذهنم رسید متاسفانه اکثر اوناییم ک میان خوب بلد نیستن فقط مسیر خودشون رو یاد گرفتن🤣

مترو دیگه  ببین صادقیه پیاده شو  به سمت فرهنگسرا سوارشو امام خمینی پیاده شو  به س ...

😅😅باشه حتما پول کجا بود بابا شوهرم میره اونجا خرید واسه مغازش میخوام برم اونجا ‌پیشش بعد از تهران بریم سمت شهر خودمون😶‍🌫️

با افتخار مترو سوار میشم وتا حدودی هم بلدم....با مترو کرج بیا صادقیه.....صادقیه  خط ۲ به سمت فرهنگسرا سوار شو تا ایستگاه امام خمینی....ایستگاه امام خمینی پیاده شو خط یک به سمت کهریزک  یک ایستگاه بعد پیاده شو میشه ۱۵ خرداد

شکر خدا که در پناه حسینم که عالم از این خوبتر پناهی ندارد❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2706