2733
2734
عنوان

فکر کنم فقط منم که از مترو سوار شدن سر در نمیارم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 57 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم کجای عظیمیه کار داری؟

میتونی اتوبوس بعثت رو سوار بشی بری مترو فردیس

یا بیای آزادگان تاکسی مترو سوار شی

رفتی صادقیه مترو طرشت رو سوار شو 

ایستگاه امام پیاده شده برو خط حرم مطهر ایستگاه ۱۵ خرداد پیاده شو

وقتی غمگین هستیددنیا شما را به مسخره میگیردوقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزنداما وقتی دیگران را خوشحال میکنید،دنیا به شما تعظیم میکند ...
2731
اومدیو نسازیا   یکم چشو و گوشتو وا کنی راحته🤣🔪  تهران عشقه  

شوخی میکنم اتفاقا تهران و خیلی دوستدارم فقط این مترو یکم واسم نامفهوم بود😂چون زود به زودم میام میخوام یاد بگیرم که هر بار یه عالمه پول اسنپ ندم‌ و یه چند ساعت توی ترافیک باشم

45متری کاج

از همون ۴۵ متری کاج یا سوار تاکسی شو بیا آزادگان یا یه ربع پیاده روی کن تا آزادگان 

اونجا از هر کی بپرسی نشون میدن بهت که کجا باید تاکسی مترو سوار شی یا اتوبوس بعثت

وقتی غمگین هستیددنیا شما را به مسخره میگیردوقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزنداما وقتی دیگران را خوشحال میکنید،دنیا به شما تعظیم میکند ...
از همون ۴۵ متری کاج یا سوار تاکسی شو بیا آزادگان یا یه ربع پیاده روی کن تا آزادگان  اونجا از ه ...

اتوبوس حسن آباد اوج هم میره مترو 

اونم از آزادگان باید سوار شی