2733
2734
عنوان

مامان و بابام امشب حتما میرن خواستگاری برای داداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1255 بازدید | 49 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله خوشبخت بشن

با این همه مشکلاتی که از لحاظ اقتصادی و رفتاری هست توی زوج ها، باید بشینید کنار و در حالت سکوت باشید و بسپارید به خودشون تا زندگیشون رو بسازن‌

اگه داداشتون عاقل باشه اولویت زندگیش باید زنش باشه و به این نمیگن زن ذلیلی و از سمت دختر هم انشالله سازش باشه. میگن ساختن زندگی.

فکر نکنید تازه واردما این کاربری سوممه😁کاربری اولم به نام تمشک برای سال ۹۳ یا۹۴.کاربری دومم  ooooli. متاسفانه یه بار گوشی رو ریست کردم و تاماااااام.همه رمزام پرید.منم که حافظه رمزم اصلا خوب نیست و گیج میزنه نتونستم کاربری هام رو برگردونم.
2742

انشاالله نصیب همه جوونا ❤️

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم
2740
والا پسرا زیادی ازادن

خوب پسرا آزادن باکی میگردن؟ با دخترا میگردن دیگه 

پس به همون تعداد دخترای آزاد هم وجود دارن دیگه خخخخخ

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
خوب پسرا آزادن باکی میگردن؟ با دخترا میگردن دیگه  پس به همون تعداد دخترای آزاد هم وجود دارن دی ...

خخخخخخ فرقش اینه برا دختر عاره و میگن هرزه اس

برا  پسر میگن عب نداره دوران جوونیه 

دختر مخفی کنه پسر جار میزنه

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
2706