2733
2739
عنوان

خانوما چجوری از شوهرم پول بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4834 بازدید | 193 پست
شاید نمیدونم کجا گفتم🤣

🤣🤣🤣شاید وقتی گفتی چش خوردی🥲

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
خودش پس انداز میکنه  میگه هرچی‌میخوای میخرم

دقیقا همینه من همسرم حقوق میگیره همه رو میزنه کارت من ،چون دو تامون ولخرجی داریم الان باز من بهترم همسرم گفت بیا امتحان کنیم و من یه بار پس انداز کنم ۲۰م دستش بود تو یه روز هیجانی خرج کردیم و فهمیدم اهل نگه داشتن نیست برای همین ماهیانه پول میدم بهش البته کارت من پیش اونه بنظرم به همسرت بگو یکبار بده تو هم پس انداز و امتحان کنی صحبت کن احتمالا اعتماد پس انداز نداره و فکر میکنه نمیتونی صحبت کنی مشکلت حل میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب بازم بخر پول تو کارت که بدرد نمیخوره  سکه طلا این چیزا بخر یک باره باهاش یک تکه زمین میتونی ...

نمیدونم والا 

دارم دیگه تو فکر خرید طلا نبودم 

دوس داشتم یکم پول رو حسابم داشتم برا خودم بود اون اشراف نداشت روش

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤣🤣🤣شاید وقتی گفتی چش خوردی🥲

نه اونو که هنو منتظرم بزنه به نامم 

ببین پول میده ولی بابت پس انداز و اینا نمیده 

برا خرید مشکلی نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
دقیقا همینه من همسرم حقوق میگیره همه رو میزنه کارت من ،چون دو تامون ولخرجی داریم الان باز من بهترم ه ...

اوه نه اینجوری نیس 

همه زندگی دست خودشه 

من میگم لاب لاش برا خودم پس انداز کنم 

یا حداقل پولی داشته باشم که اون از خرید و اینام خبر نداشته باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اسی طلا میخری دیگه زود راضی به فروشش نشو اصلا جلو چشمش نذار که تو فکر فروشش هم نباشه 

من خیلیا رو دیدم حتی نمیدونن زنشون چقد طلا داره

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
ارهه نمی‌دونم چرا همین که دیدم اسم کاربریتوو خیلی خیلی دلم خواست مخصوصااا سرد باشه 😭

عذاب وجدان گرفتم‌

برم لعو کاربری کنم که نبینی منو 🥺🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
اسی طلا میخری دیگه زود راضی به فروشش نشو اصلا جلو چشمش نذار که تو فکر فروشش هم نباشه  من خیلیا ...

توبه کردم نفروشم 

ولی خودش میره میگیره دیگه پول نمیده که خودم بگیرم 

همش تحت نطر خودشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه اونو که هنو منتظرم بزنه به نامم  ببین پول میده ولی بابت پس انداز و اینا نمیده  برا ...

خوبه هنوز حافظم کار میکنه به خودم امیدوار شدم

میدونم چی میگی 

توبه کردم نفروشم  ولی خودش میره میگیره دیگه پول نمیده که خودم بگیرم  همش تحت نطر خودشه&n ...

خوبه باز فکر خرید طلا هست

سلیقه داره تو خرید طلا؟

خب بگو هر ماه فلان مبلغ رو برمیدارن که پس انداز کنم برای خودم یه تیکه طلا چیزی بخرم. 

نمیدونم ارزش دعوا کردن داره یا نه‌

امشب گفتم‌پول میخوام برم خرید فردا 

میگه کارت منو ببر 

میگم خوشم‌نمیاد هی برا تو پیامک میاد 

آخرش یه کارت داده دستم دو تومن روشه 

میگه کم آوردی کارت منم ببر ولی مثلا میبینه چی خریدم 

1
5
10
15
20