2733
2739

من چند سال مشکل داشتم 

همیشه روی زبانم مسواک میزدم 

اما اگه تا یه ساعت هم مسواک کنید زبان خیلی تمیز نمیشه هفته پیش اتفاقی تمیز‌کننده زبان خریدم 

وقتی کشیدم روی زبان دیدم حساااابی تمیز شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

من چرا رو زبونم چیزی میکشم میخوام بالا بیارم؟😬😕🤢

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
اگه بوی دهان از معده باشه چی 

تاثیر نداره 

باید برا معده ت بری دکتر

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
من سنگ لوزه دارم روزی ده بار مسواک میزنم    

متاسفانه حتی یک درصد هم مسواک برای بوی سنگ لوزه خوب نیست الکی خودتو خسته نکن 

برو دکتر حلق بینی خودتو راحت کن

2706