2777
2789
عنوان

مجردا بیان اسم بچه هاشونو بگن 😔😂 فانتزی تون چند تا بچه اس

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منی که پیدا کردم و بچه اصلاااا نمیخواد😐😂

ما دخترا به فکر بچه نباشیم بهتره. چون باید باسنشو بشوریم😐😂

به جز استارتر هیچکس ریپ نزنه ، مزاحم نشو.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک ، هنر اغواگری
انشاالله بزودی  یه حس خاصی بهت دارمم😅😁

به من؟ چه حسی؟

به جز استارتر هیچکس ریپ نزنه ، مزاحم نشو.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک ، هنر اغواگری
ما دخترا به فکر بچه نباشیم بهتره. چون باید باسنشو بشوریم😐😂

باور کن اونم لذت داره🤣

یه وجب باسن ...🤣🤣🤣

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞

من و داداشم دوقلوییم با اینکه از دوقلو بودن بدم میاد 

دوست دارم بچه ام ۳ قلو یا ۲ دوقلو باشه 

اسمم نمیدونم

خوشبخت ترین دختر روی زمینم و درانتظار خوشبختی بیشترم....به قانون جذب باور دارم و ازش نتیجه دیدم♡
من احتمالا 7 پسر 6 دختر دورم شلوغ باشه بهتره

اره تیم فوتبال

😍✨دخترکوردم .میل به زندگی دارم🍩عشقم همسرمههههه💛💛 دلم برای سقز تنگ شده😭دیااارم 🍬🍬🍬تاپیکامو دنبال کنید 😁  تاپیک هایی که برای استاد زبانم میذارم رو نگاه کنید  و استفاده کنید .قطعا موفق میشید🍸من مدیونشونم .با این شرایط اقتصادی بد  به من کمک کرد به خودم بیام😊🌹امید هست
باور کن اونم لذت داره🤣 یه وجب باسن ...🤣🤣🤣

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2801