2752
2734
عنوان

مجردا بیان اسم بچه هاشونو بگن 😔😂 فانتزی تون چند تا بچه اس

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 66 پست
من و داداشم دوقلوییم با اینکه از دوقلو بودن بدم میاد  دوست دارم بچه ام ۳ قلو یا ۲ دوقلو باشه&n ...

چرا از دو قلو بدت میاد ؟

حال یک دل را اگر کردی خراب آماده باش اشک دلشکسته خانه ویران میکند 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از بچگی اسم باران و کارن و شایان رو دوس داشتم ولی انقد کودکی بدی  داشتم دلم نمیخواست بچه بیارم& ...

ای بابا 🥲

2731

دوتادختردوتا پسر

مهدی💙ماهلین ❤️اون دوتا فعلا انتخاب نکردم🤭

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»🤲🤲🤲🤲🤲 خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️🌸🌸🌸🌸 در اندک من تویی فراوان یا رب.!🤍🕊️🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷 ‌خدایا تو با من باش، بگذار عالمی از من جدا گردد) 🍁️ 

دوتا دختر ک دوقلو باشن

و ی داداش بزرگتر داشته باشن

شاید اگه پولدار شدم ی بچه هم رندوم از پرورشگاه بیارم بزرگ کنم🫠خیلی دلم میخواد سرپرستی ی فرشته رو ب عهده بگیرم🥲

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
سمیه دختر پسر غضنفر یا رجب علی اینارو دوست دارم ولی کبرا م خوبه برا دختر دو دل موندم بنظر شما کدوم ب ...

صغرا بهتره، کبری ب نظرم یکم سنگینه

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا از دو قلو بدت میاد ؟

چون همش مقایسه مقایسه مقایسه حالم داره بهم میخوره دیگه باور کن اعتماد بنفسم کم شده افسردگی گرفتم

خوشبخت ترین دختر روی زمینم و درانتظار خوشبختی بیشترم....به قانون جذب باور دارم و ازش نتیجه دیدم♡
چون همش مقایسه مقایسه مقایسه حالم داره بهم میخوره دیگه باور کن اعتماد بنفسم کم شده افسردگی گرفتم

اره حق داری خدایی 

ولی دو قلو هم نباشین به هر حال مقایسه میشین 

پس برات مهم نباشه حرف دیگران 

آدما با هم متفاوتن فقط ژن شون مشترکه

اره حق داری خدایی  ولی دو قلو هم نباشین به هر حال مقایسه میشین  پس برات مهم نباشه حرف دی ...

ن اینا حرفن باور کن 

حتی درباره رشته درسی ام نظر میدن 

واسه ثبت نام گواهینامه ام نظر میدن 

دلم میخاد اتیششون بزنم

خوشبخت ترین دختر روی زمینم و درانتظار خوشبختی بیشترم....به قانون جذب باور دارم و ازش نتیجه دیدم♡

ما هم یه همسایه داریم ۲ تا پسر ۲ قلو داره

یکی سر به زیر یکی هیز

😁

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
ن اینا حرفن باور کن  حتی درباره رشته درسی ام نظر میدن  واسه ثبت نام گواهینامه ام نظر مید ...

خب نباید رو بدی که اینجوری بخوان دخالت کنن 

خودت هم مقصری

2706