2733
2734
عنوان

یک راه جدید برای پیدا کردن خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 1303 بازدید | 86 پست
😂😂😂❤خواستم برگردم شهرمون حتما امتخان میکنم

گول ظاهر رو نخور

مثلا پیر باشه یا ظاهرش ساده باشه مهم نیست

برا خودش که نمیخواد. برای پسرهای خوب دور و اطرافش میخواد  

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
ما خانوادمون اهل رفت و امد نیستیم برای همین خواستگار زیاد نداشتیم این دوتا خیلییییییییی بهم اعتماد ...

دیشب رفتم عقدکنون لباس پوشیده بودم ارایش کردم برای اولین بار، هر کی منو میدید چون تغییر کرده بودم وایییی ذوق میکردن وای نشناختمت وای چقدر ناز شدی وای فلان منو ب همه نشون میدادن خاله های پدرمو سلام کردم😂😂منو برد نشون یکی دیک داد گف این دختر سهیله 😂😂منو بغل میکردن😐😂😂اعتماد بنفس گرفتم

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خيلي با مزه بوده اخه ي شكلاتي چيزيم بشون ميدادي تا بگن بخشنده هم بوده 

یکیشون بهم ادامس داد

همونی که خلبان داشت   

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
گول ظاهر رو نخور مثلا پیر باشه یا ظاهرش ساده باشه مهم نیست برا خودش که نمیخواد. برای پسرهای خوب دو ...

😔😂خدایا حداقل عکسشونو نشون بده

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤
2731
دیشب رفتم عقدکنون لباس پوشیده بودم ارایش کردم برای اولین بار، هر کی منو میدید چون تغییر کرده بودم وا ...

منتظر خواستگار ها باش پس   

😔😂خدایا حداقل عکسشونو نشون بده

اون نماینده خودرو عکس داداشش رو نشون داد

خوب بود خدایی

صورت باز

موها پر و مشکی

ولی من ترسیدم شماره بدم

اسمشم اقا مرتضی بود  

مننم با  بقیه حرف میزنم تو اتوبوس گوشی نمیبرم حوصلم سر میره

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2706