2733
2734
عنوان

یک راه جدید برای پیدا کردن خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 1298 بازدید | 86 پست
گفتیم بابا توام بگو بوس به چشمات🤣  

😂😂😂😂😂😂😂😂دختره شیطون بود

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤
گفتیم بابا توام بگو بوس به چشمات🤣  

پس درس امروز محجوب ب حیا باشیم 😂❤

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس درس امروز محجوب ب حیا باشیم 😂❤

آفرین😘👏

یکی هم اینکه وقتی پسری رو دیدین شرایطش اخلاقش خانوادش خوبه دیگه زیاد ناز نکنید.

اگه واقعا قصد ازدواج دارید خاستگارها رو الکی رد نکنید. قشنگ فکراتونو بکنید بعد جواب رد بدید‌.

یکی بود معرفی کرده بودن. زنگ زدیم مادرش. همون تلفنی رد کردن گفتن قصد ازدواج نداره. بعد از یکسال واسطه فرستاده بودن🤣

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺
آفرین😘👏 یکی هم اینکه وقتی پسری رو دیدین شرایطش اخلاقش خانوادش خوبه دیگه زیاد ناز نکنید. اگه واقع ...

بخدا تعریف از خود نباشه محجوب ب حیا هستم خوش بختانه🥲😂

چشممم حتمااا

ای بابا پشیمون شدنننن😂😂😂😂چرا دیگ نرفتین سراغشون

2731
بخدا تعریف از خود نباشه محجوب ب حیا هستم خوش بختانه🥲😂 چشممم حتمااا ای بابا پشیمون شدنننن😂😂😂😂 ...

دیگه داداشم راضی نشد.😩

کلا خیلی ماجراها داریم.

خیلی سخته پسر داشتن.

دخترا راحتن میشینن تو خونه خواستگار میاد. یکیشو می‌پسندن. ولی پسرا باید کلی بگردن تا پیدا کنن

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺
دیگه داداشم راضی نشد.😩 کلا خیلی ماجراها داریم. خیلی سخته پسر داشتن. دخترا راحتن میشینن تو خونه خ ...

😂😂😂الهی ک ی خوبشو پیدا کنید و خوشبخت بشه

😂😂😂الهی ک ی خوبشو پیدا کنید و خوشبخت بشه

قربونت عزیزم. توام همینطور. انشاءالله به آرزوی دلت برسی🌺

ببین باید براشون گوش شنوا بشی. از خودتم تعریف ریز کنی. ولی تا سوال نکردن از خودت تعریف نکن با لبخن ...

خواستگار برام پیدا شد ولی به نتیجه نرسید

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
میخوای زحمتش رو من بکشم. پیدا کنم بعد شماره مامان تو رو بدم    

من ده ساله شوهر دارم مبارکت باشه

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)
قربونت عزیزم. توام همینطور. انشاءالله به آرزوی دلت برسی🌺

الهی امیننن🥺😍❤

من ده ساله شوهر دارم مبارکت باشه

اوه پس این راهی که ما میریم  رو تو ده ساله تموم کردی😁

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
اره عزیزم موافقم البته فقط سر کار رفتن یا دانشگاه رفتن مهم نیست مهمه که با کی چطوری برخورد داشته ...

بله درسته

دختر و پسری که لاس میزنن و خیلی تابلو دنبال جلب توجهم اصلا جذاب نیستن

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،