2752
2734
عنوان

بابا این دله لعنتیم تنگه بخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 1258 بازدید | 126 پست
مال من با 48 سال سن منو بلاک کرد 🤣

پشمام ...سر پیری چه به بلاک....

شما خودتون چندسالتونه؟ چند وقته بلاکید؟

چه کسی گفت که مستی فقط از جام شراب است/من ز میخانه ی چشمان تو هر لحظه خرابم❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

انقد زنگ زدم بهش گریه کردم انقد التماسش کردم گفت ما بدردهم نمیخوریم  اما بلاکم نکرد آخرش پیام ...

ببین منم خیلی زنگ و پیام دادم اونم دقیقا گفت ما به درد هم نمیخوریم....با فش و دعوا جدا شدیم...خودم میگم شاید با یکی دگس ک منو بلاک کرد شایدم با کسی نباشه نمیدونم ...

۴   ۵ سال باهم  بودیم. کلا بلاکم کرده از همه جا

بنظرت چیکار کنم؟ برمیگرده؟؟؟

برن گمشن عوضیا

اونم بیخود و بی‌جهت اصلا من تو واتساپ چت نمیکردم که بخواد بلاک کنه ی خط دیگه دارم اونجا میبینم عکس سر خوردشو

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2731
پشمام ...سر پیری چه به بلاک.... شما خودتون چندسالتونه؟ چند وقته بلاکید؟

من 38

دو ماه بلکم کرده انگار بچه اس 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
تو این زمونه هیچ رابطه ای ارزش بیشتر از یک سال وقت گذاشتن نداره! یا باید رسمی بشه یا تموم! ۶ م ...

دقیقا حرف شمارو قبول دارم و صد در صد درسته....ولی بیین من طرفم قصدش ازدواج نبود منم چون عاشقش بودم پای رفتن نداشتم برا همین طولانی شد

ببین منم خیلی زنگ و پیام دادم اونم دقیقا گفت ما به درد هم نمیخوریم....با فش و دعوا جدا شدیم...خودم م ...

اده عشقم بخدا حس میکنم برمیگرده 

مردا اصولا دوسه ماه اول و عشق و حال میکنن بعد چند وقت ته دلشون خالی میشه و میفهمن دلتنگی چیه 

برمیگرده دقیقا تو تایمی که فراموشش کردی و انتظار اومدنش و نداری

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗
چن وقتع جدا شدین 

ی سال 

2706