2752
2734
عنوان

بابا این دله لعنتیم تنگه بخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 1259 بازدید | 126 پست
مال من با 48 سال سن منو بلاک کرد 🤣

پشمام ...سر پیری چه به بلاک....

شما خودتون چندسالتونه؟ چند وقته بلاکید؟

چه کسی گفت که مستی فقط از جام شراب است/من ز میخانه ی چشمان تو هر لحظه خرابم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انقد زنگ زدم بهش گریه کردم انقد التماسش کردم گفت ما بدردهم نمیخوریم  اما بلاکم نکرد آخرش پیام ...

ببین منم خیلی زنگ و پیام دادم اونم دقیقا گفت ما به درد هم نمیخوریم....با فش و دعوا جدا شدیم...خودم میگم شاید با یکی دگس ک منو بلاک کرد شایدم با کسی نباشه نمیدونم ...

۴   ۵ سال باهم  بودیم. کلا بلاکم کرده از همه جا

بنظرت چیکار کنم؟ برمیگرده؟؟؟

برن گمشن عوضیا

اونم بیخود و بی‌جهت اصلا من تو واتساپ چت نمیکردم که بخواد بلاک کنه ی خط دیگه دارم اونجا میبینم عکس سر خوردشو

گر شش جهتت بسته شود باک مدار 🙏 کز قعر نهادت  سوی جانان راهست🌹                           
2731
پشمام ...سر پیری چه به بلاک.... شما خودتون چندسالتونه؟ چند وقته بلاکید؟

من 38

دو ماه بلکم کرده انگار بچه اس 

گر شش جهتت بسته شود باک مدار 🙏 کز قعر نهادت  سوی جانان راهست🌹                           
تو این زمونه هیچ رابطه ای ارزش بیشتر از یک سال وقت گذاشتن نداره! یا باید رسمی بشه یا تموم! ۶ م ...

دقیقا حرف شمارو قبول دارم و صد در صد درسته....ولی بیین من طرفم قصدش ازدواج نبود منم چون عاشقش بودم پای رفتن نداشتم برا همین طولانی شد

ببین منم خیلی زنگ و پیام دادم اونم دقیقا گفت ما به درد هم نمیخوریم....با فش و دعوا جدا شدیم...خودم م ...

اده عشقم بخدا حس میکنم برمیگرده 

مردا اصولا دوسه ماه اول و عشق و حال میکنن بعد چند وقت ته دلشون خالی میشه و میفهمن دلتنگی چیه 

برمیگرده دقیقا تو تایمی که فراموشش کردی و انتظار اومدنش و نداری

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗
2706